ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב – שינוי בחשיבה

תחום השכרת הרכב הוא תחום אשר החל לתפוס תאוצה עם כניסת חברות הליסינג לשוק בארץ.

מערכת auto1 |27/12/2011 |13:05 צפיות: 14791
seperator

בשנים האחרונות חלה התפתחות רבה בתחום השכרת הרכב בישראל, וכיום קיימות בשוק חברות השכרת רכב רבות אשר התחרות ביניהן גדולה. העלייה בשוק נובעת מכך שיותר יותר אנשים מכירים ביתרונות של השכרת רכב ומהשימוש הרב שיש באפשרות זו, כמו לדוגמה נסיעה לחופשה למספר ימים כאשר הרכב המשפחתי מושבת.

רכב להשכרה
רכב להשכרה

מה לבדוק לפני שמכירים רכב?
כ
אמור, יש כיום חברות רבות ועל כן יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני ששוכרים רכב: תקופת ההשכרה – שכן אם מחזירים את הרכב לאחר שעת ההחזרה שנקבעה מראש, תצטרכו לשלם על שעות נוספות. נקודות השכרה – בררו אם ניתן להחזיר את הרכב בכל אחד ממוקדי החברה בארץ או שמה אתם תהיו מחויבים להחזיר את הרכב לאותו הנקודה שממנה שכרתם אותו.
הגבלת נסיעה – בררו אם יש לכם הגבלת נסיעה ברכב, גיל נהג – בררו מהו גיל המינימום של הנהג, סוגי ביטוחים – בדקו איזה סוג ביטוח לרכב אתם מקבלים עם השכרת הרכב.
קנסות והיטלים – הרכב כאמור רשום של שם חברת ההשכרה ולכן יש לברר מהו הדין במקרה שתקבלו קנס.
רכב מושכר בסוף שבוע
רכב מושכר בסוף שבוע

פרטים נוספים

כאשר אתם משוחחים עם נציג חברת ההשכרה שאלו אותו לגבי הפרטים הבאים: סוג גיר הרכב – האם הוא אוטומטי או ידני, לאיזו קבוצה שייך הרכב – כלומר גודלו ואף מומלץ ללכת לחברת ההשכרה לפני על מנת לבדוק שהרכב נוח ומתאים לצרכים שלכם, לכמה נהגים מותר לנהוג ברכב – למקרה שאתם מתכננים נסיעה ארוכה שתדרוש החלפה של נהגים, מה קורה במקרה של תקלות או גניבה – ישנם חברות אשר יציעו לכם גרירה ואף רכב חלופי, ישנם כאלו אשר נזקי התקלה יפלו עליכם.

יוצאים לדרך
אז סוף-סוף מצאתם את הרכב שרציתם, שילמתם ואתם עומדים לצאת לדרך, מה כדאי לעשות עכשיו? אז רגע לפני שמתניעים מומלץ לבדוק את שילדת הרכב מבחוץ, לוודאות שאין נזקים שלא ידעתם עליהם, ואם יש, להחתים את חברת ההשכרה על קיומם לפני ששכרתם. מומלץ גם לבדוק את המזגן, שכן במדינת ישראל עלול להיות חם מאוד ואין אתם רוצים להיתקע בנסיעה ארוכה בלי קירור. בדקו גם את מד הקילומטראז' והחתימו את חברת ההשכרה עליו.
שאלו לגבי הדלק, שכן ברוב החברות יביאו לכם רכב עם מיכל מלא וידרשו מכם להחזירו גם עם מיכל מלא.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות