ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פורשה Mission E קונספט

600 כוחות סוס וטווח נסיעה חשמלי של 500 ק"מ- זו התשובה של פורשה לטסלה מודל S. פורשה מישן E קונספט.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |18/10/2015 |13:06 צפיות: 4857
seperator
היצרנית הגרמנית פורשה, מעבר לכל דגמי הספורט שהציגה, הציגה בתערוכת פרנקפורט האחרונה את התשובה שלה למודל S של טסלה האמריקאית. הקונספט של פורשה, ה- Mission E היא למעשה ה'מבט לעתיד' של פורשה לקראת שנת 2020. דגם הקונספט ההיברידי החדש של פורשה מביא איתו נתונים מעניינים למדיי: ארבע דלתות, טווח נסיעה של 500 קילומטר ולא פחות מ 600 כוחות סוס. הנעה כפולה והיגוי לכל ארבעת הגלגלים וזמן טעינה של 80% סוללה בכ- 15 דקות. 
פורשה קונספט מישן E
פורשה קונספט מישן E
שני מנועים חשמליים היוצרים הספק מרבי של 600 כ"ס
פורשה צברה ידע רב כאשר פיתחה את המכונית מרוץ החשמלית שלה, פורשה 919 ההיברידית, שצפויה לתת הצגה במרוץ  24 השעות של לה-מאן. על בסיס הידע שצברה על ההנעה החשמלית, היא פיתחה את הקונספט המדובר. האחראיים להניע את המישן E הם שני מנועים חשמליים, אחד מקדימה ואחד מאחור, היוצרים ביחד הרמוניה מושלמת של 600 כוחות סוס ונתון תאוצה ממצב עמידה ל- 100 קמ"ש ב 3.5 שניות. בניגוד לשאר ההנעות החשמליות, בפורשה מציינים כי דגם הקונספט שלהם מסוגל לספק את מלוא הכוח תוך זמן קצר, גם לאחר מספר האצות חזקות בטווח זמן קצר.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
קצת על מערכת ההנעה של פורשה
משכלו הכולל של הרכב עומד על כ 2 טון. מערכת ההנעה החדשה של פורשה מאפשרת חלוקת כוח נפרדת לכל גלגל וגלגל ברכב, מה שמאפשר הורדת כוח מקסימאלית אל האספלט. בנוסף, ההיגוי בארבעת הגלגלים יאפשר, על פי פורשה, להקיף את המסלול 'נורבורגרינג' הגרמני בפחות משמונה דקות. כאמור, 80% מהסוללה נטענים ב 15 דקות, מה שמאפשר לרכב לנסוע 400 ק"מ. פורשה הצליחה להגיע לנתון כזה בזכות מערכת ההנעה הפועל על מתח של 800V, שלעומתה המערכות הקיימות פועלות על 400V. 
600 כוחות סוס וטווח נסיעה של 500 ק
600 כוחות סוס וטווח נסיעה של 500 ק"מ בטעינה
שינויים נוספים שפורשה מציגה
מעבר לקפיצת מדרגה בתחום טכנולוגית ההנעה שפורשה מציגה בעזרת המישן E, האי גם מביאה לנו חידושים נוספים בעזרתה. על פי פורשה, מערכות הרכב יופעלו בעזרת חיישנים שעוקבים על מחוות הידיים והפנים, כאשר חלקן באמצעות הולוגרמה. 
כאמור, רוב הסיכויים שפורשה החדשה היא תשובתה של קבוצת פולקסוואגן למודל S של טסלה, כמו שאודי E-Tron היא התשובה למודל X של טסלה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות