ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סבב שני למרצדס גולווינג

סטודנט צעיר לעיצוב החליט שהוא נכנס לנעליים הגדולות של מרצדס ויוצר שיחזור עתידני למרצדס גולווינג (SL300) המיתולוגית. גבירותי ורבותי SL Pure מאת מתיאס בוצ'ר.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |13/10/2015 |15:10 צפיות: 4629
seperator
אחד החלומות הגדולים ביותר של סטודנטים לעיצוב חובבי רכב, הוא להיות מעצב רכב במקצוע, במיוחד מעצב שמועסק על ידיי יצרנית גרנדיוזית ששמה הולך לפניה כמו מרצדס. סטודנט לעיצוב בשם מתיאס בוצ'ר, החליט כי עבודת הגמר שלו תהיה עיצוב מחליפה למרצדס SL300 Gullwing המיתולוגית. 
מרצדס SL300 גולווינג המקורית
מרצדס SL300 גולווינג המקורית
כך ייראו המכוניות בעתיד?
אמנם לא מדובר במעצב רשמי של מרצדס או בעיצוב רכב קונספט של היצרנית שיכול להצביע לנו אם באמת מרצדס מתכוונת להחזיר לפס הייצור את הגולווינג, אך בהחלט ניתן לראות דרך העיצוב המרשים ביופיו הזה את כוונותיהם של המעצבים לעתיד לסוגיה שמדבר על כיצד ייראו רכבי העתיד בעולם. כפי שניתן לראות, הדגם לא כולל בעיצובו שמשות או חלונות, מה שמסמן כי הוא אמור להיות רכב אוטונומי, שלא זקוק לנהג בכדי לנסוע. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
המרצדס של מתיאס בוצ'ר
מתיאס בוצ'ר, הציג דגם מודל מוקטן אודות המרצדס שעיצב וקרא לה SL Pure. קווי הדימיון בין הדגם לבין המרצדס גולווינג מסמנים את הקשר בניהם. כזכור, ה SL300 המיתולוגית הוכרה כבעלת דלתות שחף שנפתחות כלפי מעלה. מעבר לכך, מכסה המנוע המוארך  שתופס את מחצית אורך הרכב, בצירוף ישבן קטום ופרופיל נמוך מזוהים גם בדגם של בוצ'ר וגם במרצדס גולווינג. 
האם יהיה אחד ממעצבי העתיד של מרצדס?
האם יהיה אחד ממעצבי העתיד של מרצדס?
יש עתיד לבחור 
למרות שלא מדובר במעצב בעל שם של מרצדס, אולי היצרנית תסיק לעצמה שפרי הדמיון של הבחור הצעיר יכול להטיב לה והיא תחליט לגייס אותו לטובתה. מה שבטוח זה שאם דבר כזה קורה, זו בהחלט הפעם הראשונה. בכל אופן, אם אנחנו היינו הבעלים של מרצדס (אפילו מצחיק אותנו לחשוב על זה), היינו מגייסים אותו לשורותינו.   
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות