ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סופסוף מרוצים בארץ!

למרות הדממת אל-חוט בכל נגזרת המרוצים הישראליים, סוף שנת 2015 תגמר עם טעם מתוק בפה וחיוך אופטימי במיוחד. התחזית: 3 ג'ימקאנה ודראג 1.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |13/10/2015 |14:30 צפיות: 4538
seperator
לאחר שנה שקטה במיוחד בנגזרת מרוצי המכונית בארץ, אפשר להביא בשורה משמחת ביותר לחובבי הספורט המוטורי בארץ. אמנם לא נפתח מסלול פורמולה בינלאומי, אך בהחלט צפויים אירועים משמחים לחובבי הז'אנר והספורט בכלל. לקראת סוף החודש צפויים להתקיים שני אירועים מוטוריים מעניינים במיוחד: מרוץ דראג ומרוץ ג'ימקאנה. 
מרוץ ג'ימקאנה. משמר דוד
מרוץ ג'ימקאנה. משמר דוד
סדרת מרוצי ג'ימקאנה
למי שלא מכיר את התחום, המילה "ג'ימקאנה" מזכירה לו אולי שם פוטנציאלי לכלב. למען הסר ספק, ג'ימקאנה זהו מרוץ בו הנהג מתחרה נגד השעון במסלול מכשולים. הנהג שמסיים את המסלול בזמן הקצר ביותר, ללא פגיעה בקונוסים המסמנים את נתיב הנסיעה, זוכה במקום הראשון. זה על קצה קיצו של המזלג. כמובן שישנם עוד חוקים כאלו ואחרים. עד סוף השנה צפויים להיות שלושה מרוצי ג'ימקאנה, כאשר הראשון צפוי להתקיים ביום שישי 23.10 בשעות הבוקר במשמר דוד (האנדרטה של חיל ההנדסה) באזור לטרון. אירועי ג'ימקאנה נוספים צפויים להיות ב 27.11 ואירוע סיום השנה ב 25.12. הפקת האירוע נעשתה על ידיי חברת מרוצים של עופר שוורץ. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מרוץ דראג
גם פה, לאלה שלא יודעים, דראג זהו מרוץ דואלי של שני רכבים המתחרים זה כנגד זה במסלול ישר של 400 מטר. מרוץ הדראג הצפוי להתקיים בארץ, יהיה ביום שבת 24.10 במנחת מטוסים בצפון הארץ  והוא מופק על ידי חברת Cross Country, שדרך אגב, דרכה גם אפשר להוציא רישיונות נהיגת מרוצים. ההרשמה למרוץ נמצא בעיצומה והיא דרך אתר קרוס קאנטרי.
מרוץ דראג. דואל במסלול המראה
מרוץ דראג. דואל במסלול המראה
הרשמה ועלות
על מנת שאירועים מבורכים כאלה ימשיכו להציף את נגזרת הספורט בישראל, ההרשמה להשתתפות באירועים עולה כסף. למרוץ הג'ימקאנה, ההרשמה הינה עולה 500 ₪ וניתן לעשות זאת דרך הטלפון: 054-7528822. המעוניינים להגיע כצופים, מומלץ להירשם גם-כן מכיוון שמספר המקומות מוגבל.
למרוץ הדראג ההרשמה מתבצעת דרך אתר קרוס קאנטרי, כאשר עלות ההשתתפות לחברי מועדון הינה 650 ₪ ולאלה שלא חברים 900 ₪.
הוספת תגובה
הגדרות נגישות