ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

לא כל הנוצץ זהב

לאחר שיטוטים רבים באינטרנט, מצאנו פרסומת משעשעת של קונצרן הרכב הגרמני פולקסוואגן, שמוכיחה את הטענה כי לא כל הנוצץ זהב. בהחלט לא.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |12/10/2015 |12:54 צפיות: 4410
seperator
מזה כחודש אנחנו לא מעט שומעים בערוצי התקשורת בעולם ובאתרי הרכב בפרט אודות הסקנדל שקונצרן פולקסוואגן הגדול אחראי לו. למרות המחדל שהתגלה אודות הזיופים של פולקסוואגן בבדיקות פליטות המזהמים של רכבי הדיזל של היצרנית, בחרנו להביא פרסומת משעשעת שמצאנו באינטרנט המדברת על עמידותה של הפולקסוואגן גולף. אמנם הפרסומת ישנה, אך היא בהחלט מעלה חיוך על הפנים וניתן להזדהות איתה אפילו בדגמים הנוכחיים. 
ההוכחה כי לא כל הנוצץ זהב
ההוכחה כי לא כל הנוצץ זהב
כשאנחנו מחפשים לקנות רכב יד שנייה, מיד פרטית כמובן, אחד הנתונים שמקבלים אצלנו עדיפות הוא "יד ראשונה מרופא". זה לא שנעשו מחקרים שמראים שרופאים שומרים יותר על רכביהם מאשר נגרים, פחחים, טייסים, או אפילו סייעות שיניים, אבל עדיין זה מה שנתפס אצלנו כ'איכות' בתודעה. כאופציה ב', ואצל חלקנו כאופציה ראשונה, אנחנו מחפשים רכבים של מבוגרים בהנחה שאנשים מבוגרים נוהגים זהיר יותר ומעט יותר מהממוצע. ובכן, הסרטון הבא שובר את כל המוסכמות שאיי פעם סברנו אודות נהיגה של מבוגרים בכלל ושל מבוגרות בפרט.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
בסרטון נראים אב ובנו, שבאים לבחון רכב יד שניה מסוג פולקסוואגן גולף, שנמצא בבעלות של אישה מבוגרת. האב בוחן את הרכב ביתר תשומת לב ומסמן לבנו ש'הכל פיקס' בסתר, בצירוף קריצות ומחוות שמראות כאילו הם מצאו את "המציאה של החיים". מה שהם לא יודעים, זה שהסבתא המבוגרת שממנה הם מתכננים לקנות את הרכב, בעלת כישורי נהיגה קיצוניים במיוחד. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
 
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות