ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

דגשים לקניית רכב לסטודנט

עד לא מזמן היה ניתן למצוא בסביבות מוסדות לימוד אקדמיים בעיקר מכוניות ישנות, כאלו שמוגדרות כמכוניות לצעירים – כיום ניתן למצוא הרבה מכוניות חדשות לגמרי. איך קרה המהפך?

מערכת auto1 |27/12/2011 |13:05 צפיות: 15486
seperator

רכב פרטי אינו דבר מובן מאליו, אולם היום ניתן להבין יותר ויותר אנשים אשר משתמשים ביתרונות שמהפך הליסינג מספק, ומשתמשים בהם, במוקדם או במאוחר. מדובר בהוצאה שהיא גדולה יחסית וקשה לעיכול בבת אחת. מצד שני, סטודנט זקוק לרכב כדי להספיק את כל המטלות שלו: לנסוע לאקדמיה, ללכת לעבוד (לעתים יצטרך להגיע לשתי עבודות וכשיסיים את עבודתו ובשעות – לא – שעות, יחזור לביתו), לעשות סידורים. ללא נגישות באמצעות רכב צמוד, קשה מאוד להסתדר. אפילו מי שלומד על חשבון מלגה אקדמית צריך למצוא מקורות פרנסה כדי לכלכל את השכירות של הדירה, את הרכב, את המזון ושאר הוצאות.

ליסינג לסטונדט
ליסינג לסטונדט

רכב אמין, שלא עשה תאונות

סטודנטים לא יכולים לקחת הימורים בבחירת רכב. אין להם בדרך כלל כסף מיותר כדי לתקן את הרכב, בקושי לטיפולי מוסך או לדלק. לכן, חשוב ביותר לוודא שהרכב נמצא במצב סביר. היום זה כבר לא רחוק מהישג יד להשיג רכב חדש לגמרי בתשלומים או רכב בן 3-4 שהיה בשימוש הליסינג עם בעלים יחיד ונהג קבוע אחד, ולא רק לרכוש אותו במחיר זול יותר מבחנויות אלא לקבל בעבורו הטבות נוספות.

איזה רכב יתאים לסטודנט?

רכב החלומות של הסטודנט הוא כמובן רכב שניתן להשתלט על מחירו אולם המחיר הזול אינו מסגיר את העניין שהוא זקוק לטיפולי מוסך. הרכב צריך להיות "בריא", אמין שישמש לאורך כמה שיותר שנים ושהוא לא בן בית במוסך.

איך לבחור רכב לסטודנט?
רכב מליסינג תפעולי או מימוני הוא אותו רכב שהיה סגור בחוזה למשך 2-4 שנים אצל שוכר, וכעת נמכר במחיר זול יותר מהמחירון. הוא ממילא רכב זול יותר משום שהוא דגם פחות מאובזר, והוא שמור תודות להיותו תחת חסות חברת הליסינג. תמיד חשוב לעשות בדיקה לפני הרכישה, אולם כאן ישנה אחריות מטעם החברה ולעתים עדיין אפשר לקנות את הרכב כשהוא תחת אחריות יצרן, ובתשלומים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות