ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אסטון מחשמלת

כמעט כמו כל יצרנית רכב בעולם גם אסטון מרטין תחל לייצר רכב חשמלי הנשען על האסטון מרטין ראפיד. האסטון החדשה תציע טווח נסיעה מרשים של 320 ק"מ ולא פחות מ 800 כוחות סוס מחשמלים.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |20/08/2015 |15:42 צפיות: 4573
seperator
אסטון מרטין, יצרנית רכבי העל הבריטית, הציגה, בתערוכת פבל- ביץ' בקליפורניה, תכנית לתכנון רכב חשמלי חדשני. הרכב שאסטון תייצר בעוד כשנתיים יתבסס על האסטון מרטין ראפיד. הראפיד החשמלית תביא איתה עוצמה של 800 כוחות סוס וטווח נסיעה של 320 ק"מ.
אסטון מרטין החדשה, כמו הראפיד רק עם זוג דלתות
אסטון מרטין החדשה, כמו הראפיד רק עם זוג דלתות
אסטון מרטין ראפיד חשמלית
זה לא חדש שכמעט כל יצרנית רכב בעולם מניפה את עצמה לכותרות עם דגם קונספט חשמלי. אסטון מרטין הבריטית כבר הצהירה בעבר שבכוונתה לקחת חלק מנתח החשמליות העתידניות והציגה בפבל ביץ' תכניות רשמיות לתכנון רכב חשמלי. על פי מנכ"ל אסטון מרטין, אנדי פאלמר רכב חשמלי במרכב סדאן, נמצא כבר בשלבי פיתוח בחברה והוא צפוי לראות אור בעוד כשנתיים. בנוסף ציין פאלמר, כי בחשמלית שאסטון תייצר, כל גלגל יזכה במנוע נפרד משל עצמו, כאשר מכלול המנועים יניב הספק של 800 כ"ס.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כ 220,000 דולר של תענוג מחשמל
על פי פרסומים של אסטון מרטין אודות הראפיד החשמלית, הסוללות לרכב יגיעו ככל הנראה מאחת מבין החברות LG או סמסונג, כאשר טווח הנסיעה המתוכנן לאסטון ראפיד החשמלית עומד על כ- 200 מיילים, שהם 320 ק"מ לערך. פאלמר, מנכ"ל אסטון, רמז לעיתונות כי האסטון המתוכננת תימכר במחיר הנע בטווח שבין 200 ל- 250 אלף דולר ליחידה. 
 
האשמות בנוגע לאסטון
לאחרונה הופצו אי-אילו האשמות על אסטון מרטין, כי היא משתמשת, לכאורה, בחלקים ובטכנולוגיה של AMG, חטיבת הביצועים של מרצדס. מנכ"ל אסטון מרטין, הגיב להאשמות האלה בכך שאמר כי הראפיד החשמלית היא מקורית של אסטון, ללא שום חלק שמושאל מהיצרנית הגרמנית. חוץ מהראפיד החשמלית, אסטון צפויה להשיק לקראת שנת 2020 דגם נוסף של החברה- אסטון מרטין DBX. אבל, בואו לא נקדים את המאוחר.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות