ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה זה ליסינג?

מערכת Auto1 |08/08/2011 |13:05 צפיות: 15356
seperator

המושג ליסינג בעצם מתאר השכרה בלעדית לטווח ארוך. למעשה כאשר אנו עושים ליסינג לרכב אנו משלמים תשלום בעבור הזכות להשתמש בו, אך אנחנו לא רוכשים אותו ולא מקבלים עליו בעלות קניינית. זוהי למעשה תפיסה הפוכה לאפשרות של קניית רכב. חוזה ליסינג כולל תשלום חודשי קבוע מראש עבור דמי השימוש ברכב. השימוש ברכב נעשה בהתאם לתנאים שנקבעו מראש, אך כל עוד הרכב נמצא בשימוש של השוכר, הוא רשאי לעשות בו ככל העולה על רוחו בהתאם לחוזה הליסינג.

מה זה ליסינג תפעולי?

שיטת הליסינג התפעולי מרחיבה מעט את הגדרתו של הליסינג. למעשה בליסינג התפעולי הלקוח מרחיב את ההגדרה של השימוש ברכב, כאשר כל הוצאות הטיפול והאחריות נופלות על חברת הליסינג. הלקוח נהנה רק מהשימוש ברכב, ללא חובות האחזקה. אחזקה של רכב היא אחריות לא פשוטה מפני שיש לדאוג לטיפולים תקופתיים, לעשות טסט וביטוח רכב. בליסינג תפעולי כל זאת אינו נופל על כתפי הלקוח.

מה זה ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני שונה מהליסינג התפעולי מפני שבשיטה זו הלקוח כן אחראי לדאוג לטיפולים השוטפים ולהוצאות האחזקה של הרכב, כולל ביטוח רכב ואגרות רישוי. ההבדל נמצא כמובן במחיר, מפני שהתשלומים החודשיים בשיטת הליסינג המימוני נמוכים יותר מן התשלומים החודשיים בשיטת הליסינג התפעולי.

מה היתרונות של הליסינג?

לשיטת הליסינג יש הרבה מאוד יתרונות כלכליים ברורים. היתרון הראשון הוא, שבשיטה זו יכול גם מי שאינו מסוגל להרשות לעצמו, או שאין לו מספיק כסף לרכוש רכב חדש, ליהנות מנסיעה על רכב חדש ונוח. בשיטת הליסינג משלמים רק על השימו ואין צורך לשלם תשלום מלא. בנוסף לכך, ידוע כי רכב חדש מאבד מדי שנה אחוזים גדולים מערכו, ובשיטה הזאת ניתן להשתמש בכסף שחסכנו למטרות אחרות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות