ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הורקאן ספיידר יחשף בפרנקפורט

למבורגיני הורקאן, הרכב החדש של למבורגיני, הולך לקבל גרסת טופ-לס שתחשף בתערוכת פרנקפורט בספטמבר הקרוב. מכירות לחובבי השור האיטלקי מאופשרים מיד לאחר ההשקה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |10/08/2015 |14:29 צפיות: 4963
seperator
למבורגיני, אולי מכונית הספורט המוכרת והמפונטזת ביותר בעולם, תשיק בתערוכת פרנקפורט בספטמבר הקרוב, את גרסת הספיידר שלה ללמבורגיני הורקאן. גרסת הספיידר  של ההורקאן, היא בעצם אותה למבורגיני הורקאן מדהימה, רק ללא הגג. למעשה, ההשקה של היפיפייה הזו הייתה אמורה להתקיים בסביבות מרץ 2016 בז'נבה, אבל כנראה שהמהנדסים של למבורגיני משתוקקים לחשוף אותה בערך באותה רמה שאנחנו רוצים לראות אותה.
כזו- רק טופ-לס
כזו- רק טופ-לס
הורקאן? מה זה??
ההורקאן של למבורגיני הגיע לייצור במפעל האיטלקי כיורש העצר לרכב הכי נמכר של למבורגיני- הגייארדו, לאחר שהוחלט במעלי למבורגיני על הפסקת ייצורו, כפי שדיווחנו לכם בעבר. 'הורקאן' בספרדית, הוא שמו של אל האש, הרוח והסערה. כבר שמענו דגמים קודמים של למבורגיני עם שמות 'מאיימים' קצת כמו ה"מורצ'ילאגו", שבאיטלקית זה עטלף, וכמו ה"דיאבלו" ש... לא צריך להגיד מה זה. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
השקט שלפני הסערה
כמו שאמרנו מקודם, ההורקאן ספיידר היא בעצם אותה הרקאן רק טופ-לס. ללא הגג. היא מכילה בקרביה את אותו מנוע של ההורקאן הצנועה יותר, V10 בנפח 5.2 ליטר, המדהירים קדימה 610 כוחות סוס בעזרת תיבת הילוכים בת 7 הילוכים בעלת מצמד כפול. ההורקאן תתחיל להימכר מיד לאחר חשיפתה בפרנקפורט, גרמניה עם תג מחיר שלא נחשף עדיין, אך עם התג מחיר הגבוהה שיש לאחותה הסגורה, אפשר להעריך שתמורת כמה אלפים נוספים, יהיה אפשר לרכוש את ההורקאן ספיידר.
 
והרי התחזית
ככל הנראה זו לא המילה האחרונה של למבורגיני לגזרת ה'פתוחות' שלה. למבורגיני מתכננת להציג בפני חובבי הרכב עוד שתי גרסאות ספיידר. שתיהן יהיו שייכות לבית משפחת 'אוונטדור', כאשר הראשונה נקראת סופר- וולוצ'ה, והשנייה היפר- וולוצ'ה, שאיך נאמר בלשון המעטה- מטוס על ארבע, היא תפיק למעלה מ 800 כ"ס. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות