ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שיא גינס בצריכת דלק להונדה

הונדה הצליחה להירשם בספרי ההיסטוריה עם שיא גינס עולמי בצריכת דלק נמוכה. החברה שלחה את הונדה סיוויק למסע באירופה והצליחה להעמיד נתוני צריכת דלק שעמדו על 35 ק"מ לליטר

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |08/07/2015 |12:14 צפיות: 5587
seperator
יצרנית הרכב הונדה נכנסה לספר השיאים של גינס בצריכת דלק נמוכה. את השיא העמידה הונדה עם הדגם סיוויק טורר שלה במהלך נסיעה של 13,498 ק"מ שגמאה תוך כדי שעברה ב-24 מדינות באירופה. המשפחתית סטיישן הצליחה לשפר את נתוני צריכת הדלק כפי שקיימות בנתוני היצרן והעמידה  נתון חלומי של 35.4 ק"מ לליטר. עם נתון כזה היה שווה לעבור את המסע המפרך של נהיגה ארוכה ומתישה.
שיא גינס יוקרתי להונדה
שיא גינס יוקרתי להונדה
1,500 ק"מ למיכל דלק
הונדה סיוויק טורר שנבחרה למטלה המתישה זו גרסת הדיזל 1.6 ליטר של החברה המשווקת באירופה. צריכת הדלר החלומית של הדגם הצליחה לספק נסיעה של 1,500 ק"מ לכל מיכל דלק והוצאותיה של הונדה מהמסע המפרך על דלק נאמדו על 645 יורו בלבד. אגב, לכל אורך 13,498 הקילומטרים אנשי הונדה עצרו רק 9 פעמים בתחנות הדלק.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
נסיעה מתישה עם חוקים רבים
את המטלה של הנהיגה המפרכת ערכו שני נהגים מצוות המחקר והפיתוח של הונדה. הנהגים היו צריכים לעמוד בקריטריונים המחמירים של ספר השיאים של גינס עם וחויבו בנהיגה של 7.5 שעות מינימום ביום, מעבר ב 24 מדינות, וגם להציג שפע של הוכחות שהדרך אכן נעשתה על ידם בכל אירופה. לאחר שהציגו את כל הראיות ועמדו בקריטריונים הם זכו להופיע בספר השיאים היוקרתי.
 
הונדה סיוויק טורר בישראל
הונדה סיוויק טורר משווקת בישראל עם מנוע בנזין בנפח של 1.8 ליטר עם הספק מרבי של 142 כוחות סוס . הדגם מעמיד נתוני צריכת דלק טובים העומדים על 15.4 ק"מ לליטר על פי פרסומי היצרן. הסיוויק טורר בישראל מעניקה למשפחות רבות את השימושיות הרבה ביותר עם תא מטען גדול ומרחב פנימי עצום.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
חיפוש רכב חדש
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות