ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך עובדות חברות ליסינג?

מערכת Auto1 |08/08/2011 |13:05 צפיות: 15427
seperator

האופנה החדשה שנכנסה בעשורים האחרונים לשוק מכירות הרכבים – אופנת הליסינג הולכת ומתפתחת, אולם עדיין ישנם אנשים שאינם מתמצאים באפשרויות השונות ובעצם ביתרון שמציעות חברות הליסינג לאלו שמעוניינים לשכור רכב וכן לרכוש אותו. למעשה, ליסינג פירושו "שכר מכר", קרי – זוהי שיטת מימון לרכישה של דבר מה בעל ערך רב ברכבים, הליסינג יכול לממן למעשה לא רק את הרכב, אלא גם את הביטוח לרכב שלו ואת השירותים הנלווים שהם מעין ערך מוסף שאותו לא מרויח אדם שרכש רכב מחנות.חברות ליסינג צמחו מתוך צורך

בארץ אמנם ישנה תוכנית לייעל ולשפר את התחבורה הציבורית, אולם נכון לעכשיו עדיין לא ניתן מענה מלא לצרכים שונים שולים מן השטח – כמו הגעה לישובים מרוחקים ממוקדי הערים, נסיעות בשעות הלילה המאוחרות, צפיפות באוטובוס ועוד. חלק מהסיבות האלו ומסיבות האחרות הובילו לרצון לרכוש רכב, אולם מכאן ועד לעמידה ברכישת רכב בסכום כסף בסדר גודל רב (שלא לדבר על הביטוח) הדרך ארוכה. חברות הליסינג באו לגשר, בין השאר, על הצורך הזה.

ליסינג מימוני

בליסינג מימוני הלקוח יכול לרכוש רכב חדש, כשבמקום לשלם סכום גבוה כמקדמה עליו או את הכול בבת אחת, הוא יכול לקבל אותו לאחר עריכת העסקה, ובתשלומים לאורך תקופה שבדרך כלל מחולקת ל – 60 חודשים. התשלום הוא על הרכב בלבד – וכל שאר האחריות חלה על הנהג, כלומר – הביטוח לרכב, לקיחת הרכב לטסטים למוסך ועוד. עם סיום החוזה, הלקוח יוכל לרכוש את הרכב עם תוספת תשלום כמסוכם בחוזה.

ליסינג תפעולי

בליסינג התפעולי, הלקוח יקבל רכב חדש מהניילונים. הלקוח יערוך חוזה מול חברת הליסינג כשהוא משלם מדי חודש בחודשו, ומקבל בתמורה את השימוש ברכב, את הביטוח הנחוץ לרכב וכן אדם שיקח את הרכב לשטיפה (וגם יחזיר אותו למקום המבוקש), שיקח אותו למוסך ויגיש לטסטים ועוד. הלקוח יוכל להחליף את הרכב תוך שינויי חוזה בהתאם במהלך התקופה אולם ללא קנסות, כך שניתן יהיה ליהנות מרכב חדש מבלי לקנות אותו, בכל פעם מחדש.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות