ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

לנדרובר איווק חדש יוצג

תערוכת הרכב של ז'נבה אשר תיפתח בשבוע הבא תעניק במה מיוחדת למכוניות חדשות שעתידות לשטוף את מכוניות אירופה. לנדרובר תנצל את הבמה ותציג ריינג'רובר איווק חדש

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |25/02/2015 |12:46 צפיות: 6560
seperator
רכב השטח הקומפקטי והמעוצב, לנדרובר איווק זכה למתיחת פנים חדשה, בתערוכת הרכב של ז'נבה שתיפתח בשבוע הבא אנשי לנדרובר יציגו את האיווק המחודש. לנדרובר מייצרת רכב שטח מצוינים אשר מעניקים את יכולות שטח מרשימות יחד עם רמה יוקרתית מאוד של אבזור ומערכות. לנדרובר איווק הגיע לעולם לשימוש עירוני ובינעירוני ופחות לשימוש בעומקי השטח. החידוש של הדגם כולל עדכון קל בעיצוב חיצוני והפנימי וגם למנועים חסכוניים ויעילים יותר.
האיווק ייזכה לעדכון עיצובי
האיווק ייזכה לעדכון עיצובי
עדכון עיצובי במתיחת הפנים של הדגם
בהרבה מקרים, יצרני הרכב השונים מסביב לעולם עורכים מתיחות פנים לדגמים השונים אך אלה לא נראית בצורה יוצאת דופן. האיווק החדש זכה לעיצוב חיצוני חדש עם פגושים חדשים, גריל קדמי מעודכן, מערכת פנסים חדשה ומעודכנת. בתא הנוסעים לנדרובר התקינה מסך מרכזי גדול ואיכות החומרים הוסיפה להשתפר. לא ידוע על מערכות חדשות שייכנסו לדגם המחודש.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הדגם החסכוני ביותר של לנדרובר
לנדרובר איווק יעשה שימוש במנוע טורבו דיזל בעל 4 צילינדרים והוא אחד מן המנועים הירוקים ביותר בעולם. פליטת המזהמים של האיווק קטנה מאוד ביחס לעבר וצריכת הדלק מרשימה במיוחד – כ 24 ק"מ לליטר. מלבד המנוע החסכוני הזה, האיווק ישווק גם עם מבחר מנועים חזקים יותר אשר יעניקו גם ביצועים מרשימים וחזקים יותר לאלו המחפשים רכב פנאי עירוני חזק.
 
לנדרובר בישראל
שנת 2014 עבור לנדרובר בישראל הייתה מוצלחת למדי עם נתוני מסירות נאים שנעצרו על 201 רכבים שעלו על הכבישים. ההצלחה של לנדרובר בישראל קשורה באופן ישיר כמובן גם לדגם האיווק המוצלח שזכה לאהדה רבה בשנים האחרונות. בשנה הקרובה תכניס לנדרובר בישראל את הדיסקברי ספורט החדש שיעניק יכולות מרשימות בשטח וביצועי ספורט חזקים ואיכותיים.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוערהחל מ 430,000

שנות אחריות 4 שנים

מבחני ריסוק 5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק

צריכת דלק 11.5 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות