ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אפשרויות להשכרת רכב בארץ

השכרת רכב בארץ התפתחה בשני האחרונות אולם לפני ששוכרים כלי רכב בארץ יש להיות מודעים למספר תנאים ועקרונות חשובים בעסקה.

מערכת auto1 |01/12/2011 |13:05 צפיות: 14848
seperator

עולם השכרת הרכבים בישראל רק הלך והתפתח עם השנים, וממצב שבו השכרת רכב בארץ הייתה נעשית רק על ידי תיירים מחו"ל, הגענו למצב שבו אנשים מנצלים את שירותי השכרת הרכב בארץ למטרות שונות. השירות אותו ניתן לקבל בחברות השכרת הרכב הוא שירות איכותי ביותר העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מדינות אירופה המערבית, ואנשים מנצלים זאת לעשות שימוש ברכב שכור למטרות עסקים, טיולים ועוד.

לנסוע אל השקיעה
לנסוע אל השקיעה

קריטריונים להשכרת רכב בארץ
נכון, השכרת רכב בארץ מגיעה עם הרבה יתרונות ומעלות רבות, ולכן אנשים עושים שימוש בשירות הנפלא הזה, אולם מדובר בעסקה לכל דבר ועניין בין שני צדדים המחייבת בחוזה. על מנת להימנע מאי נעימויות חשוב לדעת מהם תנאי העסקה, וכיצד יש לנהוג עם רכב שכור. לשם כך יש להכיר היטב את תנאי ההשכרה הבאים שיעזרו לכם להימנע מקנסות מיותרים:

גיל המינימום להשכרת רכב בארץ
רוב חברות השכרת הרכב בארץ לא משכירות רכבים לנהגים צעירים. כלומר, נהגים מתחת לגיל 24. נהגים צעירים לא רק נחשבים למסוכנים יותר, ויש סיכוי גבוה שיהיו מעורבים בתאונת דרכים או לא ישמרו היטב על כלי הרכב אותו שכרו, אלא גם יש צורך לבטח את הרכב בביטוח לנהג צעיר הנחשב ליקר בהרבה מפוליסות ביטוח רכב אחרות רגילות, ולכן חברות ההשכרה מעדיפות להימנע מכך.

אופי התשלום על הרכב
תנאי נוסף להשכרת רכב בארץ הוא ששוכר הרכב חייב שיהיה לו כרטיס אשראי עם השם שלו, ולהציג תעודה מזהה עם פרטים זהים. ישנו עיקרון חשוב ומרכזי שבו שוכר הרכב, כלומר האדם אשר חוזה ההשכרה רשום על שמו, הוא גם האדם המשלם וכך יוצרת חברת השכרת הרכב את אחריות הנהג על כלי הרכב אותו הוא שוכר, ומבטיחה בכך שכלי הרכב יחזור בשלום לחברת ההשכרה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות