ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג תפעולי לעסק-נא להכיר

מה הוא ליסינג תפעולי לעסקים ובמה הוא שונה מליסינג מימוני? האם מוכר לצרכי מס? מה הם היתרונות ומה הם החסרונות בעסקה כזאת? סקירת נושא

מערכת פורטל אוטו1 |03/11/2014 |12:31 צפיות: 6387
seperator
ליסינג תפעולי לעסקים היא חבילת מימון לכל דבר המאפשרת לכם ליהנות מרכב חדש המתחלף בכל 3 שנים בדגם עדכני, כשלאורך כל תקופת האחזקה שלכם ברכב אתם זוכים לשירות צמוד של חברת הליסינג. בעוד שליסינג מימוני הוא למעשה מודל אשראי חוץ בנקאי פרופר, הרי שליסינג תפעולי מבוסס על מערכת יחסים אינטראקטיבית ומעורבת יותר בין חברת הליסינג ובין הלקוח.

חבילת ערך שלמה ומקיפה
במסגרת ליסינג תפעולי לעסקים מבוצעת למעשה עסקה בין העסק או החברה, ובין חברת הליסינג, במסגרתה מציעה החברה דגמים שונים של רכבים לעובדי ומנהלי החברה על פי עלות חודשית הכוללת את הרכב עצמו, אגרות רישוי, ביטוח חובה, מקיף וצד שלישי, ועל פי בחירת הלקוח גם שירותי דרך, שירותי טיפולים ותיקונים, ואף צריכת דלק חודשית וחבילת קילומטרז' שנתית.

עסקה מוכרת במס
היתרון הגדול במודל של ליסינג תפעולי לעסקים הוא שנתח גדול מהעסקה מוכר במס עבור העובד, כך שבפועל התשלום עבור הרכב מנוכה למעשה משכרו של העובד, מה שגורר לתשלום מס ברמה נמוכה יותר. בשנים האחרונות הולך שיעור הניכוי ויורד בהנחיית משרד האוצר, אך עדיין מדובר במודל הכדאי ביותר עבור עסקים ועבור חברות עם עובדים. במסגרת עסקת ליסינג תפעולי מוכר גם רכיב המע"מ בעסקה, רכיב שאינו מוכר במודלים אחרים של אשראי חוץ בנקאי.
יתרונותיו של הליסינג לעסקים
יתרונותיו של הליסינג לעסקים

עלות מול נוחות ואחריות
כמו לכל דבר, בפרט כאשר מדובר על עסקאות בהיקפים גדולים, גם לעסקת ליסינג תפעולי לעסקים יש את היתרונות והחסרונות שלה, כשהחסרון הבולט ביותר הוא פשוט מאוד העלות המצטברת שהיא גבוהה יותר מאשר האפשרות של רכישת רכב חדש באופן עצמאי. לעומת חסרון זה, קיים היתרון המשמעותי של נוחות, היעדר הצורך במכירת הרכב, אחריות מלאה על הרכב לאורך כל העסקה, שירות מלא המאפשר לכם ליהנות מהשימוש ברכב מבלי להיות מודאגים כלל ממצבו או אחזקתו.

התייעצו באיש מקצוע
בישראל קיימות מספר חברות המציעות עסקאות ליסינג תפעולי לעסקים, התנאים דומים למדי בין החברות, השירות משתנה, ההיכרות והתפיסה שלכם את מותגי החברות הללו משתנות אף הן, ולכן לפני סגירת עסקת ליסינג, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות