ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כיצד יודעים מהי שנת הייצור של הרכב?

כביכול שנת הייצור של כל כלי רכב מופיעה ברישיון הרכב שלו. האומנם?

מערכת auto1 |23/11/2011 |13:05 צפיות: 23110
seperator

בדרך כלל כל מה שצריך זה להביט ברישיון של כלי הרכב שלנו על מנת להבין מהי שנת הייצור האמיתית שלו, אולם בעקבות השינויים והרפורמות במשרד הרישוי המשרד החל לרשום ברישיון הרכב של הרכבים את השנה שבה הם עלו על הכביש, ולכן באופן תיאורטי ייתכן מצב בו רכב יוצר בשנה מסוימת אולם רק עלה על הכביש שנה לאחר מכן, ולא נוכל לדעת באיזו שנה הוא יוצר על בסיס הרשום ברישיון.

כיצד יודעים מהי שנת הייצור של הרכב?
כיצד יודעים מהי שנת הייצור של הרכב?

כיצד מגלים את שנת ייצור הרכב האמיתית?
יש כמה דרכים לדעת באיזו שנה יוצר כלי רכב, אך לא תמיד היבואנים מעוניינים שנדע משום שלשנת הייצור יש השלכות על מחירו של הרכב. לכל רכב יש מספר מנוע ומספר שילדה הרשומים באזורים שונים של כלי הרכב כגון חלקי המנוע או אפילו על גבי המושבים בתא הנוסעים. ניתן לברר את שנת ייצור הרכב על פי מספר השלדה, למרות ששנת הייצור בדרך כלל רשומה גם על אותם רכיבים כגון החודש בו יוצר הרכב.

כיצד לרכוש רכב בצורה חכמה?
בעקבות כל השינויים ברישום ישנם הרבה מאוד לקוחות אשר ממתינים עם רכישת כלי הרכב החדש שלהם עד לחודש ינואר על מנת שברישיון הרכב תופיע שנה חדשה יותר והרכב יהפוך לאטרקטיבי יותר ביום בו יחליטו למכור אותו. בשל כך ביתר חודשי השנה אחוז הרכישות של רכבים חדשים פוחת משמעותית. אולם לקוחות חכמים אשר רוכשים רכב מיד שנייה מבררים מהי שנת הייצור האמיתית של כלי הרכב.

לא להתבייש לשאול
כאשר קונים רכב יד שנייה מליסינג או מידיים פרטיות, יש לזכור את ההבדל בין שנת העלייה על הכביש לבין שנת הייצור של הרכב ולא להתבייש לשאול ולוודא אצל המוכר מהי השנה האמיתית. בירור נכון יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות