ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ירידה בגניבת המכוניות השנה

משטרת ישראל פרסמה את נתוני גניבות המכוניות מתחילת השנה בישראל, ירידה די משמעותית ביחס לשנת 2013, איזה דגם הוא הגניב ביותר?

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |13/07/2014 |13:05 צפיות: 12429
seperator
בהמשך לסיכומי מחצית השנה בענף הרכב הישראלי נוסף היום גם נתון נוסף ממשטרת ישראל, נתוני גניבת הרכב בישראל ירדו בכ 20 אחוזים ביחס לחצי השנה הראשונה של 2013. בסך הכול נגנבו בישראל 8,042 כלי רכב בחצי השנה הראשונה של השנה וזהו נתון מעודד למדי לנוכח הנתון של שנה שעברה שעמד על 10,142 כלי רכב שנגנבו בישראל. מהו הדגם הגניב ביותר בישראל?
הקטנועים הם הרכבים הנמכרים ביותר השנה
הקטנועים הם הרכבים הנמכרים ביותר השנה
הקטנועים בישראל הם הגניבים ביותר
הדגם שהיה פופולרי ביותר על גנבי הרכב בישראל מתחילת השנה הוא הקטנוע סאן יאנג, מתחילת השנה נגנבו כ 593 יחידות של קטנועי החברה. את המקום השני במצעד הרכבים הנגנבים ביותר בישראל נמצאים קטנועי קימקו השונים. 330 יחידות של קטנועי קימקו נגנבו מתחילת השנה. גניבות קטנועים מתרחשות שנים רבות בשוק הרכב בישראל ומתרחשות די בקלות לשמחתם של גנבי הרכב. סאנגיאנג וקימקו הן שתי חברות הקטנועים המובילות בישראל ועל כן יש נתוני גניבה גדולים לדגמיהן השונים.
 
משפחתיות גניבות בישראל
המכונית הנגנבת ביותר בישראל השנה זו מאזדה 3 עם נתונים של 289 יחידות שנגנבו מתחילת השנה. מאזדה 3 היא מכונית פופולרית מאוד בישראל ולה יש ביקוש רב של חלפים. מכונית משפחתית נוספת שלה יחס גניבות גבוה היא טויוטה קורולה עם נתוני גניבות של 276 יחידות מתחילת השנה. 
קיה פיקנטו עם נתוני גניבה גבוהים יחסית
קיה פיקנטו עם נתוני גניבה גבוהים יחסית
המכוניות החדשות הגניבות ביותר
מבין המכוניות החדשות בישראל עם נתוני הגניבות הגבוהים ביותר ניתן למצוא את קיה פיקנטו עם 76 יחידות שנגנבו בישראל מתחילת השנה. סקודה אוקטביה החדשה "זוכה" לנתוני גניבה גבוהים אף היא העומדים על 82 יחידות ואילו הקורולה החדשה היא המובילה מבין המכוניות החדשות בישראל מבין המכוניות החדשות עם נתוני גניבות של 88 יחידות מתחילת השנה. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות