ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מיניליסינג – ליסינג לטווח קצר

לא הכול צפוי בחיים, אפילו זה שכרגע אתם כנראה מתנהלים ללא רכב פרטי לצדכם. מצד שני, אפשר גם שלא לפתח יחסי תלות במכונית הפרטית, כל עוד ישנו שירות ליסינג לכל תקופת זמן רצויה.

מערכת auto1 |10/11/2011 |13:05 צפיות: 17099
seperator

דוגמאות למצבים בהם זקוקים לרכב באופן זמני יכולות להיות קבלת עבודה לפרק זמן קצר, טיול קצר לסוף השבוע, שימוש ברכב לירח דבש, רכב שרד שזקוקים לו לצורך צילומים של פרסומת או סרט ועוד הזדמנויות, כמו למשל ביום – יום. אפשר למצוא כיום עסקאות שונות בתחום הליסינג, כאשר ככל שעולים במספר הימים או השבועות שבהם שוכרים את הרכב המחיר ליום הולך ומצטמק. כשלוקחים בחשבון את כל השיקולים ביחד שעומדים מאחורי זה, התמונה נראית יותר משתלמת.

מיניליסינג – ליסינג לטווח קצר
מיניליסינג – ליסינג לטווח קצר

השכרת רכב מול ליסינג
לוח הזמנים של חברות להשכרת רכב בארץ פועל על בסיס של מחיר יקר יחסית. למרות שישנו צורך ברכב כנראה לשבוע או מעט יותר והשכרת רכב נראית לשוכרים יותר מליסינג, דווקא האופציה השניה – ליסינג או מיניליסינג אם תרצו, זו האופציה השפויה יותר, שמבטיחה יותר יתרונות. אפילו אם מדובר על חודש פחות או יותר, ניתן לשכור זאת לפרק זמן ארוך יותר – לקבל מחיר זול יחסית ליום עם כל הכיסויים הכלולים, ולהתפנק למעט יותר זמן.

אפשרות לליסינג לטווח קצר
בדרך כלל חכירות הרכבים נערכות לתקופות שבין חצי שנה לשנתיים, וכל טווח זמן אחר לא ישתלם לצדדים, אולם דווקא מהסיבה הזו, ניתן למצוא דילים שפותרים אחד לשני שני "קצוות": המשכיר שקיבל רכב מאדם שהפר חוזה או שנותרה עוד תקופה עד לתום אחריות היצרן, מול השוכר שזקוק לרכב בדיוק לתקופה הקצרה הזו.

חברות שמשכירות רכבים לטווח קצר
באינטרנט ניתן למצוא חברות שמשכירות את הרכבים שכביכול יצאו מחוזים טרם הזמן באינטרנט. מדובר בדרך כלל בחברות צד שלישי, אשר עבור השירות שלהן משלמים מעט יותר כסף – אולם מקבלים תנאי תשלום טובים יותר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות