ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה עושים אחרי תאונה?

תאונות דרכים קורות מדי יום ואין אף אחד שמחוסן מתאונות אלו, בתאונות קלות חשוב לדעת מה עלינו לעשות מיד אחרי התאונה. בואו נקווה להימנע מתאונות דרכים כמה שיותר אך גם חשוב לדעת מה לעשות כשקורית תאונה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |01/06/2014 |13:05 צפיות: 13761
seperator
תאונת דרכים היא אחת מהתופעות השליליות של ענף התחבורה בכלל ושל רכבים פרטיים בפרט. תאונות דרכים מדי יום ואף אחד אינו מחוסן ומתאונות אלו. כמובן שרובנו מבוטחים מפני סוגי התאונות השונות אך כאן לא מסתיימת האחריות שלנו ולכן חשוב לדעת בדיוק מה עלינו לעשות לאחר תאונת דרכים. לא חסרים המקרים בהם חברות הביטוח לא נתנו את כספי המבוטחים בגלל שאלה לא ידעו מה עליהם לעשות אחרי תאונת דרכים. 
עצרו ונסו לעזור לי שנפדע
עצרו ונסו לעזור לי שנפדע
השאירו פרטים ונסו לעזור!
אנחנו יודעים שזהו דבר בסיסי ביותר אך אנחנו במערכת אוטו1 רואים לנכון לבוא להזכיר את זה. במידה ועשיתם תאונה, לא משנה עם פגעתם ברכוש או בנפש, תעצרו ותראו האם ניתן להגיש עזרה ותשאירו את פרטיכם . בתקופה האחרונה אנחנו עדים לעלייה גדולה מאוד של נהגים שאחרי תאונה ממשיכים לנסוע ואינם מסתכלים אחורנית. 
 
צלמו כמה שיותר
במקרה של תאונה ללא נפגעים, אך עם נזק לרכוש, בדקו מה בעצם הבעיה ברכב ונסו לתעד את הפגיעה בכמה שיותר זוויות וצילומים. תמונות אלו יוכלו להיות עזרתכם בזמן התביעה מול חברת הביטוח וכפי שאומר המשפט הכול כך נדוש – תמונה אחת שווה אלף מילים. אם הסיבה לתאונה היא איזושהי פגיעה בכביש או בדרך צלמו גם אותה. 
תמונה
לכו להיבדק בבית חולים
לאחר תאונת דרכים גם אם אתם מרגישים בסדר וללא פגע לכו להיבדק בבית חולים, בדיקה מקיפה בבית החולים תעזור לכם בהמשך במידה ותחוו כאבים לאחר התאונה. חברות הביטוח לעיתים עושה בעיות על כך שלוקח לאנשים זמן מה להגיע לבית החולים לאחר התאונה. לכן, אחרי תאונה לכו כמה שיותר מהר לבית החולים להיבדק. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות