ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג תפעולי לרכב מסחרי

שוק הרכבים המסחריים מתפרס על פני פלח שוק גדול במיוחד. רכבים מסחריים הם מוצר מבוקש בכל סוגי החברות או העסקים.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |05/01/2014 |13:05 צפיות: 11394
seperator
רכבים מסחריים משרתים את כל שכבות האוכלוסיה ועומדים בחזית של המון עסקים. למעשה, עסקים מסוימים לא יכולים להרשות לעצמם שרכב מסחרי יעצר ולו ליום אחד. האמינות כאן היא הפרמטר הכי חשוב ויש לדאוג לגיבוי במקרה של תקלה. מעבר לאמינות, בגלל שהרכבים האלה עובדים כל כך קשה גם בגלל העמסת משקלים וגם בגלל שעות עבודה רבות, יש לטפל ברכבים האלה באופן שוטף ומקצועי ללא פשרות.

רכבים מסחריים דורשים המון אחזקה
ניקח לדוגמא עסק בינוני עם ארבעה – חמישה רכבים מסחריים. בגלל העבודה הקשה, הרכבים האלה מבקרים במוסך לעיתים קרובות כדי לדאוג לטיפולים השוטפים. מדובר בהמון עבודה סביב לקיחת הרכבים האלה למוסך, השגחה על עבודת המוסך, לדאוג שהרכבים יכנסו בזמן לטיפול ולהיות שם ברגע שישנה תקלה או חשד לתקלה מתקרבת. מדובר בהמון אחריות ועבודה רק סביב הטיפול השוטף ברכבים. 
ליסינג למסחריות
ליסינג למסחריות

שקט נפשי
ליסינג תפעולי יכול להעניק שקט נפשי לכל עסק אשר עושה שימוש ברכבים מסחריים. החל מהעסק הכי קטן ועד לארגונים גדולים. קחו לדוגמא נהג חלוקה שבבעלותו משאית והוא מחוייב לספק את הסחורה כל בוקר לשווקים.אותו נהג עובד מאוד קשה ולא יכול להרשות לעצמו שהרכב שלו יהיה מושבת אפילו לא ליום אחד. 

יתרון כלכלי אדיר
רכישה של רכבים מסחריים זה עסק יקר. עלותו של רכב חדש גבוהה מאוד ומצד שני עלותו של רכב ישן זולה יותר אך הרכב עלול להתקלקל משום שהסבירות לתקלות עולה משמעותית ברכבים מסחריים משומשים.ליסינג תפעולי עוזר לנו לחשב מראש את עלויות הרכב והתפעול ולהכניסם להוצאות החודשיות השוטפות.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות