ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ראית נהג משתולל? גלה אחריות ודווח

כולנו משתמשים באותו הכביש וכולנו חשופים לאותן הסכנות. המון פעמים יצא לי באופן אישי לדווח על נהגים משתוללים . לא תמיד זה מטופל ולא תמיד המשטרה עולה על אותם הנהגים.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |25/12/2013 |13:05 צפיות: 11635
seperator
מתוך עשרות הפעמים בהם דיווחתי על נהג משתולל, בפעמים בודדות בלבד יצרו איתי קשר ישירות מהניידת אשר טיפלה באירוע, במרבית המקרים היה מדובר במתנדבים חדורי מוטיבציה שעשו עבודה נפלאה. הקפידו להתקשר למשטרה באופן מיידי כדי שתוכלו למסור את פרטי הרכב לפני שהוא נעלם באופק או גורם לתאונה קשה.

נהגים מסוכנים
הסימנים לרכב משתולל הם ברורים לכולנו, לפעמים הרכב הכי מסוכן הוא זה שלמראית עין נראה נוהג במהירות נמוכה בנתיב הימני – מדובר בנהגים שנוהגים בעייפות כבדה או נהגי משאיות שלא ירדו מההגה המון שעות או שפשוט לא ישנו כמו שצריך. במקרים בהם תראו רכב כזה או רכב שמשתולל במהירות מופרזת וחציית קו הפרדה לבן, מהרו לחייג כדי לתת קודם כל מספר רכב ולאחר מכן מיקום וכיוון נסיעה.
נהגים משתוללים בכבישים מהירים? אנא דווחו!
נהגים משתוללים בכבישים מהירים? אנא דווחו!

גלו אחריות
"מישהו אחר בטח כבר דיווח" יכול להיות שזה באמת נכון, אבל ברגע שאתם מתקשרים אתם נותנים מיקום מדוייק יותר של רכב שסביר להניח שכבר מחפשת המשטרה או שחסר להם פרטים כמו מספר הרכב או סוגו. קחו בחשבון שהגילוי אזרחות טובה הזה יכול למנוע פגיעה בחיי אדם ואולי אם יתמזל מזלנו, לשלול את רשיונו של הנבלה.

נהג צעיר משתולל
מדובר בפצצת זמן מתקתקת. מהרו לדווח על נהג חדש שנראה משתולל או נוהג בצורה שמעלה חשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול. אל תנסו להיות גיבורים, אל תרדפו אחריו ואל תנסו לבלום אותו, השאירו את העבודה למשטרה ודאגו למסור כמה שיותר פרטים אודות הרכב וכיוון הנסיעה של אותו נהג מסוכן.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות