ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפול ברכב הפרטי

כל סוגי הרכב וגם החדשים ביותר, זקוקים לטיפול שוטף תקופתי או טיפול לאחר מספר מסויים של קילומטרים שצברנו. ישנם גם תקלות לא צפויות שעלולות להפתיע אותנו בזמן לא מתאים.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |25/12/2013 |13:05 צפיות: 12016
seperator
בין אם הרכב שלך חדש או ישן, מדובר במכונה מורכבת אשר בנויה מהמון מכלולים שעלולים להתקלקל או להשבר. כל רכב דורש טיפול כזה או אחר לפי הוראות היצרן . התרחיש ידוע מראש בטיפול אך מגיע בהפתעה במקרה של תקלה חמורה. תחום התקלות מתחלק לשלוש: תקלה שאינה סובלת דיחוי או תקלה שמשביתה את הרכב, תקלה שאפשר "לסחוב" עד הטיפול הבא, תקלה שתגרום לנזק קשה במקרה שלא תטופל.

תקלות חמורות – כדאי למנוע
במקרה שמדובר ברכב חדש יחסית שעדיין במסגרת האחריות, נזקים בחלקים כמו גיר ומנוע מטופלים על חשבון האחריות בתנאי שנעשה שימוש סביר ברכב. אם הרכב שלכם כבר לא במסגרת האחריות, נזק בחלקים עיקריים כמו גיר ומנוע עלול לעלות לכם המון כסף (בין אלפים בודדים לכמה עשרות אלפים בד"כ – תלוי בסוג הרכב). מומלץ לטפל ברכב באופן שוטף ולא לאחר לטיפולים כדי למנוע תקלות כאלה או לגלות אותן בזמן.
חשיבות הטיפול ברכב לבטיחות
חשיבות הטיפול ברכב לבטיחות

טיפול בזמן = חסכון בהוצאות עתידיות
לא מעט מיכלולים מתכלים ברכב יכולים לגרום לנזק יקר במקרה שהם לא מוחלפים בזמן והם נשחקים מעבר לקצה גבול היכולת. לדוגמא, אם לא תחליפו את רפידות הבלם בזמן, תסתכנו בפגיעה ביכולת הבלימה של הרכב ובמגע של גוף הרפידות עם צלחות הבלם. במקרה כזה גם צלחות הבלם ינזקו ויהיה צורך בהחלפתן.

ליסינג תפעולי – שקט נפשי
מי שמעדיף לוותר על האחריות והטרטור סביב הטיפול ברכב, ירכוש רכב בליסינג תפעולי מלא – כזאת עסקה כוללת את כל החבילה תחת קורת גג אחת. מהביטוח ועד לתיפולים השוטפים. חברת הליסינג תדאג לכל מה שמסביב לרכב ואתם רק תנהגו בו. מעוניין לקבל הצעת ליסינג משתלמת? השאר פרטים באתר 'אוטו1' ואנחנו נדאג להעביר לך את ההצעות המשתלמות ביותר.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות