ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שימוש בסלולרי בזמן נהיגה

סכנה ברורה ומיידית. כולנו מועדים מידי פעם ועושים שימוש בסלולרי תוך כדי נהיגה. בין סכנת חיים לבין קנסות כבדים , חייבים להפטר מהמחלה הנוראית. כשנוהגים , יש להתרכז בנהיגה ולהשאיר את הסלולרי בתיק.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |23/12/2013 |13:05 צפיות: 11521
seperator
כולנו מכירים את המצב הזה שבו אנחנו מקבלים הודעה חשובה או סתם מרגישים פתאום דחף עצום וחסר הסבר לבדוק את המיילים שלנו ברמזור. מדובר בהתמכרות אמיתית שמייצרת סכנה מוחשית לנהג ולסובבים אותו. הבעיה תפטר רק ברגע שאנחנו הנהגים נשכיל להבין שמדובר בסכנת חיים של ממש ,המשטרה עושה מאמצים אדירים כדי ליצור הרתעה ועדיין בכל פעם שאנחנו נוהגים, נראה לפחות כמה נהגים עם הסלולרי ביד.

חוסר תשומת לב מוחלט
בזמן שנהג קורא הודעת טקסט או סתם מציץ לעבר הסלולרי כדי לקרוא את המייל הפרסומי חסר החשיבות ששלחו לו , תשומת הלב שלו לכביש יורדת לאפס. לא מעט פעמים יוצא לנו לראות שהרכב לפנינו סוטה מהנתיב שלו בגלל שהנהג החליט שזה הגיוני שבזמן שהוא נוהג בכביש מהיר הוא יכול להוריד את העיניים מההגה. לא מעט תאונות עם תוצאות מחרידות – בגלל הסלולרי.
אם נוהגים, לא מתעסקים בטלפון
אם נוהגים, לא מתעסקים בטלפון

סיוט של כל נהג
אף אחד מאיתנו לא רוצה להקלע לסיטואציה של דריסת הולך רגל, פגיעה בתחנת אוטובוס מלאה באנשים, עלייה על המדרכה ופגיעה בעוברי אורח ועוד. נשמע כמו סיוט? כשאתם נוהגים עם הסלולרי ביד הסיכוי שזה יקרה הוא גבוה מאוד. תחשבו על המרחק הקטן בין הכביש למדרכה וכמה מעט צריך הרכב לסטות מהנתיב שלו כדי ליצור אסון . שלא תגידו "לי זה לא יקרה".

קחו אחריות
לא יקרה שום דבר אם תחכו עם הסלולרי עד להגעה ליעד. אין לכם דיבורית וקיבלתם שיחה חשובה מהאפיפיור או מראש הממשלה? עצרו בצד במקום בטוח, הפעילו אורות מצוקה ונהלו את השיחה ברוגע. אף אחד מאיתנו לא רוצה להרוג או לפצוע ואף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות מעורב בתאונה בגלל איזו הודעת טקסט עלובה. תחשבו על זה ושניהיה כולנו בריאים.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות