ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכבים חשמליים עם טווח נסיעה קצר

חברת EcoV Electric האמריקאית מציעה רכבים חשמליים קטנים הניתנים להטענה ביתית פשוטה. טווח הנסיעה קטן במיוחד אבל מתאים לצרכים אורבניים.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |17/12/2013 |13:05 צפיות: 11695
seperator
ברוח התקופה הירוקה, לא מעט חברות חדשות או ותיקות מנסות להציע פתרונות לבעיית מחירי הדלק וזיהום האויר. החברה האמריקאית מציעה את הרכבים שלה וטוענת שזה הפתרון לתחבורה בפנים העיר. ישנם לא מעט נהגים שמחזיקים רכב וכ-90% מהנסיעות שלהם הן נסיעות קצרות בתוך העיר. הרכב הזה מהווה פתרון מושלם עבורם .
רכב חשמלי המתאים לעיר. פיתרון יעיל ?
רכב חשמלי המתאים לעיר. פיתרון יעיל ?

האם זה יצליח?
שאלה קשה. מצד אחד מדובר ברכב זול במיוחד כ-12,000 דולר בארה"ב. מצד שני מדובר בטווח נסיעה מאוד מאוד קצר של כ-60 ק"מ. לא לכל עיר זה מתאים ולא לכל מדינה זה מתאים. מדובר ברכב הפונה לנישה קטנה מאוד וקשה לנו להאמין שזה יצליח. אם טווח הנסיעה יגדל משמעותית או לפחות יוכפל, יהיה יותר סיכוי לחדור לשווקים מסויימים עם הרכב החשמלי הקטן.

מנסים לגייס כסף
החברה האמריקאית מנסה משקיעים כדי שיוכלו להתחיל לייצר את ששת הדגמים אותם פיתחו. בסרטון ההדגמה ניתן לראות שמדובר ברכב עם שלדה חזקה אשר דומה לשלדה של רכב רגיל . השלדה עשויה ברזל . הם טוענים שהרכב חוסך המון כסף ומדגימים כמה פשוט להטעין אותו.אכן מדובר ברכב מוצלח מהבחינה הזאת שהוא בעל שלדה חזקה, מנוע חשמלי ומימדים קומפקטיים. הבעיה העיקרית כאן היא טווח הנסיעה הקצר .
תחליף משתלם למחירי הדלק?
תחליף משתלם למחירי הדלק?

תחליפים לדלק
לא מעט חברות מציעות מגוון די גדול של רכבים החוסכים בדלק באופן משמעותי או רכבים המתבססים על מקורות אנרגיה חלופיים כמו חשמל או מימן. עולם הרכבים מתקדם מהר וסביר להניח שכבר בעשר השנים הקרובות נתחיל לראות יותר ויותר פתרונות ראליים. כרגע אפשר כבר לראות מיזמים של רכבים חשמליים מוצלחים, אל תקחו את בטר פלייס כדוגמא.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות