ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כיסוי של ביטוח מקיף

מערכת Auto1 |03/08/2011 |13:05 צפיות: 15247
seperator

מי שזקוק לביטוח מקיף לרכב, בוודאי חושב פעמיים לפני הוצאה כזו ענקית: בכמה לרכוש ביטוח רכב ומה הוא יכיל? ניתן לומר כי מירב המכוניות החדשות שגילן עדיין לא עולה על 11 שנים מצוידות בביטוח מקיף, היות והוא נמצא משתלם בכל מקרה לגיל זה של המכוניות ואפילו בכל מחיר. עם נתון סטטיסטי כזה צורך שבכל שלוש שנים בממוצע ישנה תאונה לרכב, אפשר לומר שביטוח מקיף אפילו יכול להרגיע את בעליו ולשמש אותו אחת לתקופה. בשביל מה עושים ביטוח מקיף אם לא בכדי שיכסה כל נזק לרכוש?אין חובה לעשות ביטוח מקיף – ומכאן שאין תמיד כיסוי לרכוש

הביטוח המקיף נקרא בשמו, מפני שהוא מספק כיסוי לנזקים מקיפים לרכוש, כשכל אחד מהנזקים אמור להיות מוגדר בפוליסה לביטוח רכב. למשל גניבת רכב, גניבה מתוך הרכב, ביטוח מפני נזקי טבע מסוימים, ביטוח מפני התנגשות או התהפכות וגם שריפה. מי שלא עושה את הביטוח המקיף לא זוכה ליתרונות אלו – וגם מי שעושה אותו אולם מחסיר ממנו את התוספות או את הביטוח לצד שלישי, ימצא נפסד בשעת הצורך.

שילמתי על ביטוח מקיף. מה עכשיו?

למרות שבין חברת הביטוח למבוטח יש קשר המבוסס על חוזה, עדיין אותו חוזה לא יכנס לתוקף אם הנהג שהיה ברכב הפר את ההסכם, כמו למשל שנהג ללא רישיון נהיגה או רכב, נהג ללא ביטוח חובה או שהיה נתון להשפעת סמים ואלכוהול. במקרים נוספים למשל כשאין מיגון שחברת הביטוח דרשה לאוטו, או כשהמפתחות נשכחו בסוויץ'.

איך אפשר להרוויח את השירותים כולם?

אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה, במקרה שבו מעוניינים ליהנות מכל אפשרויות הביטוח, יש לשלם על התוספות. מצד שני, השוואת מחירי ביטוח רכב היא הדרך למציאת חברת הביטוח הזולה ביותר שמבטיחה לכם את מירב הדברים במחיר המינימלי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות