ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכבים בחו"ל לתקופה ארוכה

לשם מה נצטרך השכרת רכב לטווח ארוך בחו"ל? אולי לסדרה של פגישות עסקים או עבודה בחו"ל או אולי אפילו לטיול חוצה יבשות מחוף לחוף.

מערכת auto1 |25/10/2011 |13:05 צפיות: 14754
seperator

ישנם מקומות בעולם שאם נגיע אליהם לטיול של יותר מכמה ימים, החוויה תוכל להיראות אחרת לחלוטין אם היא תעשה ברכב פרטי. היכולת להגיע למקומות נדירים לא ברכבת או באוטובוס או כל כלי תחבורה ציבורית אחר ייעשה על ידי רכב פרטי שנשכיר במקום אליו אנחנו מיועדים לנסוע. ארצות הברית, אירופה, אוסטרליה או כל מקום אחר בעולם יציע מגוון רב יותר של אזורי טיול בהגעה עם רכב פרטי מושכר.

השכרת רכב בחו
השכרת רכב בחו"ל ובכל מקום על הגלובוס

השכרת הרכב בחו"ל
כשנגיע ליעדינו נוכל לגשת לחברת ההשכרה הקרובה ביותר (או פשוט בשדה התעופה- המקום הכי מבוקש להשכרת רכבים) ולברר מחירים לטווח ארוך שיחושבו על פי מספר הימים בהם אנחנו מעוניינים. יש לברר אם חברת ההשכרה מחזיקה בדגם הרכב אותו אנחנו רוצים להשכיר ולבדוק את המחירים לגביו ובנוסף יש לציין תאריכים באופן מדויק שנוכל לדעת האם הרכב קיים לכל הימים.

השכרת הרכב מהארץ
אופציה נוספת שמאוד מבוקשת היום, תודות לעולם האינטרנט, היא הזמנה מראש של הדגם הרצוי למספר ימים מבוקשים על פי הזמן שאנחנו הולכים לשהות במקום. כך אין צורך לדאגות ונוכל לדעת שהרכב ממתין לנו עם הגיענו למקום. יש לוודא את המחיר הכולל לתאריכים המבוקשים ולבקש מהחברה להתחייב על הדגם המסוים אותו נבקש מאחר ולא כל החברות מתחייבות ועלולות לספק רכב חלופי שלאו דווקא נוח לצרכינו.

הזרות שבנהיגה בחו"ל במקומות שונים בעולם
נקודה החשובה מאוד לציון היא כאשר אנחנו נוהגים בחו"ל במקומות כמו אנגליה, אוסטרליה ומקומות נוספים אנחנו נדרשים לשנות את חוקי הנסיעה הכל כך מוכרים לנו ולנסוע בכיוון ההפוך אליו אנחנו רגילים. לא רק שההגה בצד השני של הרכב ומוט ההילוכים נשלט על ידי יד שמאל, כל כיוון הנסיעה שונה וחוקי העקיפה והפניה מנוגדים לאלו שבארץ. נצטרך להציג רישיון נהיגה בן- לאומי ולהסתגל לזרות שבנהיגה החדשה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות