ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג למשאיות

שוק הליסינג הישראלי צובר יותר ויותר כוח בגלל הכדאיות והמימון הנוח. עכשיו גם בתחום המשאיות הליסינג מציע פתרונות מעולים.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |11/12/2013 |13:05 צפיות: 12021
seperator
התמהיל הנפוץ הוא בית עסק שזקוק לרכבים פרטיים או במקרים מסויימים מסחריות קומפקטיות כמו רנו קנגו וסיטרואן ברלינגו אשר משמשות גם בתור רכב פנאי ומשפחה בעת הצורך. ברגע שבית עסק זקוק למשאיות הוא חייב לקחת בחשבון עלויות גדולות מאוד של רכישת המשאיות, תחזוקה, ביטוחים וכמובן הכשרת נהגים מקצועיים.
קניית משאית בליסינג, כמה מקל על העסק זה עשוי להיות
קניית משאית בליסינג, כמה מקל על העסק זה עשוי להיות

מהם "צרותיו" של בית עסק כזה?
ברגע שבית עסק רוכש משאית, ההוצאות הן גדולות מאוד ויש צורך בידע מקצועי נרחב. חלק מבתי העסק רוכשים משאיות משומשות. רוב בתי העסק מעדיפים לרכוש משאית חדשה ולהנות מהאחריות והאמינות. לאחר רכישת המשאית יש צורך בזיווד כמו ארגז\ארגז קירור\ארגז קירור עם יחידת קירור עצמאית \ רמפה אחורית להעמסה של משטחים ועוד. למעשה, לפעמים משלמים יותר על הזיווד מהמשאית. 

מגוון מכלולים
מעבר למשאית עצמה ישנם המון מכלולים כפי שציינתי . יש צורך בטיפול שוטף באותם מכלולים ולתחזק הכל בצורה הטובה ביותר כדי שלא יהיה מצב שבו המשאית יוצאת משימוש ליותר מ-24 שעות. בעסקת ליסינג תקבלו משאית המתאימה לצרכי העסק ולא תצטרכו להתעסק עם התחזוקה השוטפת. בנוסף לדאגה סביב התחזוקה, חברת הליסינג מעמידה לרשותכם שירותי דרך וחירום. יש לציין שבמשאיות, מחיר של כזה חילוץ או החלפת גלגל בצד הדרך מגיע בד"כ לכמה אלפי שקלים.
מגוון של משאיות לפי הצורך
מגוון של משאיות לפי הצורך

ליסינג משאיות – עסקה משתלמת
בעסקת ליסינג לא תצטרכו להוציא מתזרים המזומנים של העסק סכום כל כך גדול שעומד בד"כ על בין 250,000ש"ח ל- 600,000ש"ח על רכישת המשאית. תשלמו בהחזרים חודשיים שכוללים הכל כולל הכל וההוצאה החודשית מוכרת לצורכי מס. לא תשברו את הראש על פוליסות ביטוח ולא על שום דבר אחר סביב התחזוקה עצמה של המשאית. בחלק מהחברות מחזיקים מספר עובדים כדי לטפל בכל העבודה שסביב תחזוקת המשאיות, בליסינג יעשו בשבילכם הכל תחת קורת גג אחת.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות