ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדריך לתלמיד הנהיגה המתחיל

מתחילים ללמוד נהיגה? התחלתם ללמוד? כדאי שתעברו על מספר נקודות חשובות שיכולות לעזור לכם בתהליך ובידיעת הכללים מול מורה הנהיגה.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |11/12/2013 |13:05 צפיות: 11930
seperator
החשיבות הכי גדולה היא ללכת למורה נהיגה טוב, אחד כזה שהמליצו לכם עליו והוא בעל נסיון רב. מורה הנהיגה הוא אחד המורים החשובים שיהיו לכם בחיים. מורה נהיגה טוב יודע להשריש תרבות נהיגה טובה וכללי זהירות שהוא רכש לעצמו לאורך השנים. מורה נהיגה טוב ילמד אתכם לראות את כל המרחב ולא רק לבהות ברכב שלפניכם, טיפים קטנים כמו לשים לב לא רק לרכב שלפניכם, אלא לשים לב לשניים-שלושה רכבים שלפניכם ולהמנע מבלימת פתע! 

לפתוח את הפה ולשאול שאלות
כשאתם מגיעים לשיעור נהיגה תנסו להתעלות מעבר להתרגשות ובאמת לפתוח את הראש ללמידה. נסו לזכור את ההערות של מורה הנהיגה והקפידו לשאול כל דבר שלא ברור. יש להקפיד שמורה הנהיגה שלך מבצע את הרישום על גבי כרטיס התלמיד שלך כדי שגם לו וגם לך יהיה מעקב על התהליך. אם מורה הנהיגה לא מגדיר לכם בתחילת השיעור את המטרה אותה הוא רוצה להעביר היום, אל תתבישו לשאול .
מתחילים את הצעדים לקבלת רישיון הנהיגה
מתחילים את הצעדים לקבלת רישיון הנהיגה

גיוון בין השיעורים
מעבר לנסיעות הקצרות והאיטיות בתוך העיר, יש לצאת עם המורה לנסיעה ארוכה יחסית של עשרות קילומטרים ולקיים מספר שיעורים בשעות החשיכה כדי שתוכלו לתרגל את הנהיגה בלילה ואת דרכי ההתמודדות עם הכביש החשוך והשטחים המתים. אם אתם מרגישים שמורה הנהיגה לא "איתכם" יש להעיר לו. לדוגמא, מורה הנהיגה עסוק בשיחת טלפון – לא תקין!

קיבלת היתר נהיגה זמני?
עבודתו של מורה הנהיגה לא הסתיימה, יש לבקש ממורה הנהיגה שלך תדרוך קצר מול הנהג המלווה שלך. מורה הנהיגה יעדכן אותו בכמות שעות הנהיגה הנדרשת על פי חוק ויחדד מספר נקודות שיש לשים עליהם דגש בזמן נהיגה עם מלווה. שתיהיה דרך צלחה, הקפידו לנהוג בזהירות ולשמור על תרבות נהיגה הדדית ובטוחה.
מאמרים נוספים אודות מדריכי נהיגה:
מדריך למוציאים רשיון נהיגה,
רשיון נהיגה בנלאומי
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות