ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לתקופות קצרות

לא מעט פעמים נאלצתי להשכיר רכב ליום עד שבוע משום שנתקעתי ללא פתרון זמין , חברות ההשכרה עומדות לרשותינו במצבים האלה עם פתרון זמין , נוח וזול.

אורטל כהן מנהל תוכן Auto1 |03/12/2013 |13:05 צפיות: 12355
seperator
במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי עושים שימוש נרחב בחברות השכרת הרכבים. מעבר לצרכנים פרטיים שזקוקים לפתרון מהיר ולתקופה קצרה, ישנם בתי עסק שזקוקים לרכב באופן מיידי אך לתקופה בלתי ידועה. לדוגמא, חברה שמגייסת סוכני מכירות ולא יודעת כמה מהם ישארו וכמה הפרוייקט יצליח, תעדיף להשכיר את הרכבים כדי לא להיות מחוייבת לעסקת ליסינג ארוכת טווח.
השכרת רכב לתקופות קצרות
השכרת רכב לתקופות קצרות

יתרונות בהשכרת רכבים
מדובר בעסקה ללא התחייבות למינימום תקופת זמן. הזמינות בחברות הרכבים היא מהירה ברוב המקרים ונדיר להגיע למצב שאין לחברת ההשכרה מלאי זמין של רכבים, פרט לתקופות הקיץ או המבצעים. One stop shop- אתם מגיעים לסניף, חותמים, מגהצים את האשראי ויוצאים עם רכב מוכן. אין צורך בטיפול בשום דבר נוסף.

איך בוחרים רכב להשכרה?
בניגוד לקניית רכב, בהשכרת רכב מדובר בזמן מוקבל ובד"כ נוכל להצביע באופן מיידי על השימוש העיקרי ברכב. בהתאם לשימוש העיקרי תוכלו להתאים את סוג הרכב אותו תקחו. בחברות ההשכרה עושים שימוש בדרגות של רכבים והקטלוג נעשה לפי שווי הרכב. במידה ותצטרכו רכב שעיקר השימוש בו הוא המון נסיעות קצרות ותרצו להוציא כמה שפחות על דלק, תקחו לכם משהו קומפקטי וחסכוני וכך גם תשלמו פחות על הרכב עצמו.
היתרונות שבהשכרת רכב
היתרונות שבהשכרת רכב

מה יש לבדוק ברכב לפני הנסיעה ואיך מוצאים מבצעים?
ברוב חברות ההשכרה הרציניות, נציג החברה יעבור איתכם על הרכב לפני הנסיעה וימלא טופס שמציין את השריטות והמכות הקיימות ברכב. יש להגדיל ראש וטיפה להתכופף כדי לחפש מכות בחלק התחתון של הרכב, מתחת לדלתות ובחלק התחתון של הטמבון הקדמי\אחורי. פעולה קצרה שתחסוך לכם אי נעימויות בהמשך. יש לצלם אם שעון הדלק ולהחזיר לחברה את הדלק באותו המצב שבו קיבלתם אותו. מומלץ להשאיר את הפרטים שלכם למערכת אוטו1 ואנחנו כבר נדאג שמיטב חברות ההשכרה יפנו אליכם ויציעו לכם את המבצעים הכי עדכניים. נסיעה טובה!
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות