ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לנהג חדש

מערכת Auto1 |28/07/2011 |13:05 צפיות: 26152
seperator

נהגים חדשים הם אלו שיש בידם רישיון נהיגה עם ותק של עד ל – 12 חודשים. על הנהגים הללו חלות סנקציות מיוחדות מטעם משרד התחבורה והממשלה, כמו למשל לנסוע עם שלט על החלון האחורי, לנסוע עם מלווה לתקופת – מה וגם לשמור בשבע עיניים ולהקפיד על מילוי חוקי התנועה – לא לבצע את אחת מ – 13 עבירות התנועה בהן מחמירים. כשיש כל כך הרבה הקפדה בנושא קיום החוקים של נהג חדש ואפילו חברות הביטוח דורשות מהנהגים החדשים יותר כסף בעבור כיסוי הסיכונים, יש מקום לשאול איך מתייחסת חברה להשכרת רכב לנהגים חדשים?אין אחידות במדיניות השכרת רכב לנהגים חדשים

ישנן חברות רבות מאוד להשכרת רכב שמתחרות ביניהן על פלחי לקוחות פוטנציאליים, כשקו ההתחלה הוא לא לאפשר לנהגים חדשים ליהנות מהשכרת רכב – בעיקר משום שחברת הביטוח מולה עובדים לא מאפשרת לכסות פיצויים לתאונות דרכים של נהגים חדשים. מי שכן מסכימה להשכיר לנהגים חדשים מתנה זאת בתשלום גבוה יותר בדרך כלל או בגיל רם יותר.

האותיות הקטנות – או חוזה בתוך חוזה

לפני הכול, כל החוקים שחלים על נהג חדש ברכב פרטי יחולו גם על הנהיגה ברכב שכור – כולל תליית שלט "נהג חדש" ומלווה. מלבד זאת, יש לשים לב כי חוזה להשכרת רכב מכיל גם ביטוח רכב, לכן יהיה תלוי בו. כאן חשוב לגלות מה הביטוח דורש, ורצוי להדליק נורה אדומה אם יש כל מיני תוספות ביטוח שלא לצורך שרק מעלות את המחיר, או דמי השתתפות גבוהים.

ההבדל בין נהג צעיר לנהג חדש

בדרך כלל חברות להשכרת רכב לא משכירות לנהגים צעירים – אלו נהגים שגילם בין 17 – 24 ובלי קשר לותק הרישיון הנהיגה שבידם. ואפילו אם אין השכרת רכב מתחת לגיל 24, נהגים בכל גיל יכולים להיות נהגים חדשים – ולאלו המחיר יהיה גבוה יותר ממילא.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות