ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

וולוו מציגה טעינה אלחוטית

וולוו ממשיכה להיות בחזית הטכנולוגיה של תעשיית הרכב עם פיתוח חדש ומהפכני של טעינת מכונית חשמלית באופן אלחוטי, האם זהו סופן של עמודי הטעינה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |29/10/2013 |13:05 צפיות: 14497
seperator
תעשיית הרכב העולמית מחפשת את הדרך לייצר מכוניות חשמליות איכותיות המאפשרת יכולות טעינה מתקדמות ואיכותיות. וולוו שהציגה לאחרונה תכונות מתקדמות מאוד בנוגע לנהיגה עצמאית וחנייה של דגמיה הציגה לאחרונה משטח טעינה אלחוטי המאפשר טעינה מלאה של סוללות הרכב החשמלי תוך שעתיים וחצי בלבד. טעינה אלחוטית למכונית טרם נראתה בתעשיית הרכב ובמידה ו-וולוו אכן יצליחו להביא את דגמיהם השונים עם טכנולוגיה זו החברה תהיה בעלת יתרון גדול מאוד בקרב המכוניות החשמליות בעולם.
דגמי וולוו העתידיים עם טכנולוגיה חדישה
דגמי וולוו העתידיים עם טכנולוגיה חדישה
טעינה אלחוטית של סוללות
בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום הטעינה האלחוטית בעולם. פיתוחים שונים הצליחו להביא עד כה מכשירים קטנים כמו טלפונים ניידים או מחשבים ניידים לטעינה אלחוטית. וולוו לקחה את הטכנולוגיה הקיימת במכשירים קטנים אלו וייצרה משטחי טעינה גדולים יותר המשמשים לטעינת הסוללות של רכבי וולוו החשמליים הנמצאות בתחתית הרכב. 
 
איך המערכת עובדת?
מערכת הטעינה האלחוטית עובדת כך שבמשטח העגינה של הטעינה קיים שדה אלקטרומגנטי אשר שולח אותו אנרגיה כאשר המכונית נמצאת עליו. קולטן אנרגיה מיוחד המותקן במכונית החשמלית מקבל את האנרגיה הזו ומצליח לאגור אותה בסוללות המכונית. אנשי וולוו הצליחו להביא לזמן שיא של טעינת הסוללות העומד על 150 דקות בלבד. 
הקץ לתדלוק ולנקודות החשמל?
הקץ לתדלוק ולנקודות החשמל?
רכבי היוקרה מתקדמים ביותר
הטכנולוגיה המתקדמת שכאמור כבר נוסתה והצליחה להביא לתוצאות מוכחות עדיים לא מוכנה לשימוש סדרתי. ככל הנראה בשנים הקרובות תצליח וולוו לקבל את כלל האישורים הרלוונטיים ולהתחיל בבניית התשתיות של עמדות העגינה האלחוטיות. יצרניות היוקרה בעולם מחפשות את הפיתוחים החדשים ביותר שייתנו לדגמיהם את היתרון היחסי ביחס למתחרות. אודי למשל, הציגה את הפיתוח המתקדם שלה הנקרא אודי קונקט המאפשר לדגמי החברה העתידיים חיפוש חנייה באופן עצמאי. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוערהחל 175,000

שנות אחריות 3 שנים

מבחני ריסוק 5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק

צריכת דלק 16.4 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות