ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

גילאי המכוניות בארהב עולה

מחקר שנערך בתחום הרכב בארצות הברית מעלה נתונים מיוחדים שלפיהם גילאי המכוניות במדינה עולים מדי שנה. נתון זה מעניין מאוד לנוכח העלייה בכמות המכירות של שוק הרכב האמריקאי

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |29/08/2013 |13:05 צפיות: 14427
seperator
שוק הרכב האמריקאי ידע עליות וירידות במכירות בשנים האחרונות, עם ירידה גדולה מאוד וכמעט קריסה טוטאלית של יצרניות הרכב בזמן המשבר הגדול ועד לשיא מכירות השנה שקרוב למספרים שהיו בשנת 2007. אם העלייה במספרי המכירות במדינה הגדולה הגיל הממוצע של מכוניות בארצות הברית ממשיך לעלות, דבר שפותח נתח שוק משמעותי לחלפים ולשוק היד שנייה. 
יצרניות הרכב האמריקאיות
יצרניות הרכב האמריקאיות
עלייה בגילאי הרכבים בארצות הברית
מחקר שעורכת חברה אמריקאית מעלה כי הגיל הממוצע של מכוניות השנה יעמוד על 11.4 שנים, זהו נתון גבוה יותר לעומת השנה החולפת בה הגיל היה 11.2 שנים לכל כלי רכב בארצות הברית. המשמעות של גיל המכוניות משפיע רבות על העסקים הקטנים והמוסכים בעולם הרכב, ככל שרכב מגיע לגיל מתקדם יותר כך החלפת החלפים בו צפויה להיות גדולה ותכופה יותר בגלל בלאי ושחיקה. 
 
האמריקאים לא רצים להחליף את המכוניות שלהם
הנתונים הללו גם מראים את אופי הפעילות של הצרכנים האמריקאים, אם בעבר היו האנשים רוכשים רכב אחת ל-8 שנים אז היום כבר אנשים חוסכים עוד מעט כסף ויוצרים מצב בו הם אינם רצים לסוכניות הרכב הקרובות ורוכשים רכב חדש. נשאלת השאלה איך מכירות הרכב בארצות הברית עולות וכך גם הרכבים הישנים ממשיכים? התשובה היא שהאוכלוסיה של המדינה הגדולה גדלה וכמו כן אנשים רוכשים רכב ולא מותרים על הרכב הישן.
מכוניות מוצלחות בארצות הברית
מכוניות מוצלחות בארצות הברית
גידול ברווחים של יצרניות הרכב האמריקאיות
השוק האמריקאי ממשיך בדהירה שלו קדימה עם מספרי מכירות גבוהים ממה שהוצגו בשנים האחרונות. יצרניות הרכב האמריקאיות כמו פורד, שברולט, ג'נרל מוטורס ואחרות שוכות להצלחה רבה בשוק המקומי וכמו כן להצלחה גדולה מסביב לעולם. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוער18,990

שנות אחריות

מבחני ריסוק טרם נבחן

צריכת דלק 0 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות