ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מבצע אכיפת מהירות באירופה

לא רק משטרת ישראל עורכת מבצעי אכיפה מדי פעם, גם המשטרות השונות של מדינות אירופה עורכות מבצעי אכיפה מרוכזים ומקיפים על מנת להביא את הדין עם עברייני התנועה, אז אם אתם נוסעים לאירופה השבוע – סעו לאט

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |21/08/2013 |13:05 צפיות: 13742
seperator
תקופה הקיץ באירופה מביאה הרבה מאוד תיירים למדינות השונות וגם המקומיים באירופה אוהבים לצאת לתור את המדינות השכנות. במדינות אירופאיות שונות מתקיים זו השנה השנייה ברציפות מבצע אכיפה מיוחד ומקיף כדי שהנהגים על הכבישים ינהגו במהירות המותרת ולא יסכנו את האחרים על הכביש בנסיעה מהירה וחסרת אחריות. 
אכיפת המהירות באירופה - השבוע
אכיפת המהירות באירופה - השבוע
השנה השנייה של מבצע האכיפה
בשנה שעברה נערך כאמור מבצע דומה ואז נרשמו על ידי המשטרה 554 אלף דו"חות מהירות, זוהי כמות דו"חות גדולה מאוד עבור שבוע אחד של אכיפה וככל הנראה גם השבוע יגיעו באירופה למספרים כאלה. המדינות שבהן ייערכו מבצעי האכיפה הגדולים ביותר הן גרמניה, צרפת, בלגיה והולנד, במדינות האירופאיות השונות יהיו מבצעי אכיפה אך לא מקיפים וגדולים כל כך.
 
מהירות מופרזת יוצאת תאונות?
מבצע האכיפה האירופאי מחזיר את הוויכוח הנושן בעולם הרכב והוא האם באמת יש קשר בין מהירות הנסיעה ותאונות דרכים. מהרבה מאוד מחקרים ופרסומים של גורמים מקצועיים שונים אין כל קשר בין מהירות מופרזת לתאונות דרכים. בשנת 2012  למשל רק 0.5 אחוזים מכלל התאונות בישראל התרחשו כתוצאה ממהירות מופרזת. באירופה המספרים הם שונים וכך גם מהירות הנסיעה המותרת הכבישים המהירים השונים במדינות השונות.
תבחרו מסלול וסעו כחוק
תבחרו מסלול וסעו כחוק
תיזהרו בכבישי אירופה
אז במידה ואתם נוסעים לחו"ל בשבוע הקרוב ומשכירים רכב, כדאי לכם לשים לב למהירות הנסיעה שלכם ולהשתמש מעט יותר בדוושת הבלם מאשר בגז. חשוב גם כשאתם מגיעים למדינה זרה להכיר את החוקיים המקומיים ולתכנן את הנסיעה בצורה טובה על מנת למנוע מצב בו אתם הולכים לאיבוד בדרך ונמצאים בריכוז מוחלט בנהיגה. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות