ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחו"ל רישיון

מערכת Auto1 |28/07/2011 |13:05 צפיות: 15582
seperator

גם בחו"ל השכרת הרכב הפכה לפופולארית מאוד, כשישנה שליטה על ההגעה ממקום למקום, לעתים במחיר אטרקטיבי שפותר בעיות רבות של אי נוחות ושוטטויות. כך המטייל האורבני וגם זה שאוהב להיות בטבע יכול לנצל את זמן הטיול באופן יעיל ללא תלות בלוח הזמנים של תחבורה ציבורית (אלא אם מדובר בלונדון או בניו יורק). מצד שני, על הנהג שנוהג ברכב בחו"ל חלות יותר הגבלות, כנגזרת מהחוק הנהוג במדינה. בדרך כלל את המידע הדרוש לצורך קבלת רכב מהשכרה בחו"ל ניתן כבר מידי הנציג בארץ בעת ההזמנה.להזמין רכב להשכרה בחו"ל כבר מהארץ

מי שרוצה להיות מסודר ולא לסמוך על המזל, יתכנן לעצמו רכב שימתין כבר בשדה התעופה ויוביל אל מקום היעד – למלון, לטיול או להמשך הדרך על פי התכנון. חשוב להבחין בנהלים של מדינות יעד שונות – למשל מדינות באירופה משנות את התנאים שלהן מאחת לשניה, למשל כשזה קשור לנסיעה למדינות מזרח אירופה או למשל לאיטליה.

איזו מכונית כדאי להזמין?

באירופה להבדיל מישראל, ברוב המדינות הרכבים מונעים באמצעות דיזל ולא בנזין, וזה חלק מהעניין שהרכבים מעט אחרים מאלו שבארץ. כאן יש הזדמנות להזמין רכבים אחרים מאלו שאתם מכירים (לחובבי הרכב שבינינו) ולבחור את המכלול שלו בהתאם למסלול הנסיעה (4 x 4 או מכונית פרטית). כשמדובר במסלול ארוך למשל, רצוי שלא להזמין רכב קטן.

רישיון נהיגה ישראלי בתוקף

מדינות באירופה מאפשרות לנהגים בעלי רישיון בין לאומי לנהוג ברכב שכור בשטחן. תוקף הרישיון הוא לרוב כ – 6 חודשים. במידה ויש צורך ברישיון קיים והוא נשכח, ניתן להציג אותו בתחנת המשטרה או לשלם קנס. חשוב להיות קשובים לכל הסימנים והכתובים בשפה מובנת כדי שלא לעבור על חוקי התנועה באותה מדינה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות