ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מכוניות חונות בעצמן ועוד

העולם הטכנולוגי מאפשר יכולות מדהימות של מערכות נהיגה שונות שמאפשרות לנו נוחות גדולה על הכביש, אך הפיתוח הגדול ביותר כבר בפתח והוא כולל נסיעה עצמאית של הרכב כדי לחפש את החנייה הקרובה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |23/06/2013 |13:05 צפיות: 15061
seperator

יצרניות היוקרה בעולם מציגות את הפיתוחים הגדולים ביותר בעולם הרכב ומראות לנו את יכולות הרכבים החדשים הנמצאים בפיתוח מתקדם. הרעיון המרכזי ברכבים אלה הוא שימוש גדול מאוד בטכנולוגיה ואפשרויות של נסיעה עצמאית של הרכבים ללא כל התערבות שלנו – בקרוב מאוד, נוכל להגיע לקניון לצאת מהרכב, ללחוץ על האפליקציה והרכב ייסע לבדו ויימצא חניה. 

אודי מציגה את המערכות המתקדמות ביותר
אודי מציגה את המערכות המתקדמות ביותר
אודי קונקט
יצרנית הרכב אודי, כבר הציגה לפני מספר חודשים את מערכת האודי קונקט  (Audi connect) המציעה נהיגה עצמאית לחלוטין של הרכב בחיפוש חנייה. המערכת של אודי לא נמצאת עדיין בשימוש סדרתי בעולם אך לפי הפרסומים של אודי הטכנולוגיה נמצאת כבר כאן והבדיקות נמצאות בעיצומן על דגמי החברה המשתתפים בניסוי. אודי קונקט מאפשרת שימוש של תקשורת בין הנהג והרכב באמצעות אפליקציה השולחת את הרכב לחנות בעצמו ולבוא ולאסוף אותנו אחרי שסיימנו את העיסוקים שלנו.
יוטיוב1
וולוו גם מציגה את הנהיגה העצמאית
וולוו גם נמצאת במרוץ אחרי הנהיגה האוטונומית כאשר היא מציגה את המערכת החדשה שלה המאפשרת יכולות דומות לזו של אודי. מהנדסי וולוו אומרים כי היכולות של נהיגה אוטונומית הן מורכבות מאוד וכוללות אמצעי בטיחות רבים, אך יחד עם זאת בקרוב מאוד נוכל לראות את המכוניות הללו כבר בייצור סדרתי.
יוטיוב2
מערכות בטיחות רבות
החשיבות של בטיחות במערכות אלה היא כמובן גדולה מאוד והיא מה שמניע את יצרניות הרכב כדי להמשיך וליצור את המערכות המיוחדות. כבר כעת ניתן למצוא בדגמים שונים בעולם הרכב מערכות המאפשרות בלימה מיוחדת של הרכב כאשר המערכת מזהה סכנה או מערכת המתריעה על הולכי רגל וכו'. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוערהחל מ 444,100

שנות אחריות 3 שנים

מבחני ריסוק 5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק

צריכת דלק 12.5 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות