ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב יד שניה – רכב מליסינג?

כשאין מספיק ממון לרכישת רכב חדש – ובעיקר אין רצון לעמוד בהלוואות בסכומי כסף גבוהים במיוחד לצורך רכישת רכב, פונים אל האופציות הטובות ביותר לרכיבת רכב מיד שניה.

מערכת auto1 |05/10/2011 |13:05 צפיות: 17332
seperator

בשנים האחרונות, יותר אנשים רוכשים את הרכב שלהם מיד שניה באמצעות חברת הליסינג. התופעה פושטת וקורמת גידים בכל הארץ, כשיש מוקדי סניפים למכירת רכב יד שניה של ליסינג פזורים בכל רחבי הארץ, מדובר בנושא מוכר וידוע ואת מקומן של הדעות הקדומות שרווחו בנושא רכישת רכב מהשכרה תופסות כרגע עובדות שמדברות במספרים. רכישת רכב מחברת ליסינג ניתנת למימוש במגוון אופציות שכולן באות לקראת טובתו של הרוכש.

רכב יד שנייה מליסינג, הבחירה של רוב הנהגים בישראל
רכב יד שנייה מליסינג, הבחירה של רוב הנהגים בישראל

בעלות של השכרה מול ליסינג
רכב שהיה פעם בבעלות חברת השכרה אכן מאבד מעט יותר מערכו מאשר רכב שהיה בבעלות פרטית או ליסינג ומכאן מקור הטעות: כשרוכשים מחברת ליסינג ברישיון רשום שם בעלי החברה, וכשרוכשים מהשכרה, רשום ברישיון שהבעלים הקודמים היו חברת ההשכרה. מסיבה זו, החשש שלרכב הזה "לא יהיה שוק" כשיעלה הרצון למכור אותו יכול להתפוגג באחת.

החלפת רכב בטרייד אין
כדי ליהנות שוב מאותה פריבילגיה של רכישת רכב יד שניה מליסינג שגילו אינו יותר משלוש שנים, אפשר לפנות שוב לאותה חברת ליסינג ממנה הרכב נרכש, ולבצע עסקת טרייד אין עם רכב אחר, כשמחירי העסקאות הן סביב מחירוני הרכב ואילו הרוכש ישלים את ההפרשים, כשישנם תנאי תשלום נוחים – ניתן לחלק לתשלומים גם את ההפרש, בניגוד לרכישה מאדם פרטי או מסוכנות לרכב חדש.

מצב אמין לרכב
כשיודעים שרכב מסוים היה בבעלות חברת ליסינג, אפשר לומר שהוא רכב שמור, משום שהוא אינו יוצא ממגרש החברה לפני שעבר בדיקה, או לפחות תחזוקה שוטפת במסגרת ליסינג תפעולי. בדרך כלל מדובר גם ברכב שהיה בידיים של נהג יחיד (עובד חברה שנהנה מהרכב בליסינג תפעולי או שוכר בליסינג מימוני לתקופה של עד 3 שנים), מה שמוסיף לשמור על מצבו של הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות