ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג יד שניה

כשבונים כל כך הרבה כבישים, גם מספר הרכבים שעולים על הכביש מדי שנה גדל. שוק הרכבים מיד שניה בתחום הליסינג משגשג ופורח, כשמדובר על עשרות אלפי מכוניות ורכבי ליסינג שעולים על הכביש מדי שנה.

מערכת auto1 |03/10/2011 |13:05 צפיות: 15800
seperator

שוק הרכבים מליסינג יד שניה הוא מוצר שמתאים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. רכישתו של רכב יד שניה מליסינג מאפשר רכישה בטוחה ומוצדקת לרכבים שהם יחסית מעט זמן על הכביש ושמורים במידה רבה באופן מקצועי. גם המחירים אטרקטיביים והופכים את הרכישה לחוויה מיוחדת, כשהתנאים שמוצעים בעסקה תחרותיים. איך יודעים שהעסקה משתלמת? עושים סקר מחירים קל בין מספר חברות ליסינג לאותו דגם של רכב בן אותו שנתון, ומכוונים לרכוש את הרכב שמציע הרבה יותר לאותו המחיר.


הליסינג מיד שניה בישראל
הרכבים שמוצאים בליסינג מיד שניה בישראל מהווים היצע משתנה שבנוי על קצב התחלופה במקום. מי שמעוניין לרכוש רכב מיד שניה והבין שהליסינג מציע הרבה יותר (כאילו הרכב נמכר בחנות ועוד תחת אחריות ובדרך כלל גם התחייבות לרכוש את הרכב במחיר מחירון בבוא הזמן ולאפשר טרייד אין) חייב לעשות סקר בין חברות ליסינג באופן מקיף ועקבי, משום שיש תחלופה שוטפת ורבה בתחום – כל רכב והמצב המכאני שלו או הדקורציה שלו.

מהם אותם רכבי ליסינג יד שניה?
בעצם, מדובר ברכבים שעברו את תקופת אחריות היצרן שלהם. חברת הליסינג הזמינה מראש רכבים רבים מאותו סוג שמשווק לחברות השכרה (ולא לצרכן הפרטי), ולכן זכתה מראש במחיר זול יותר לכל רכב. בתקופת אחריות היצרן היא משמישה את הרכב לצורך ליסינג תפעולי או מימוני, ולאחר מכן מוכרת אותו לבעלים פרטיים כשהוא במצב שמור על ידי החברה.

מבצעי חיסול של מכירת רכבי ליסינג
מי שבאמת מעוניין להמתין למבצע שווה לכל כיס, יכול לעקוב אחר מבצעי חיסול של מכוניות שנותרו במלאי אולם עדיין לא נמכרו וחייבים להימכר. אלו המבצעים שמביאים את חברת ההשכרה להורדות במחירים – על אף שמצב הרכב אינו בהכרח מחייב זאת.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות