ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הכן את רכבך לקיץ

חודשי הקיץ הלוהטים של ישראל כבר בפתח וכמו בחילופי עונות יש חשיבות גדולה מאוד על הכנת הרכב לעונה החמה כדי להבטיח נסיעה בטוחה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |13/05/2013 |13:05 צפיות: 14138
seperator

בישראל יש תפיסה בה הנהיגה בקיץ היא בטוחה יותר מאשר נסיעה בחודשי החורף הגשומים, אז נכון הראות טובה יותר והכבישים יבשים ואינם מחליקים אך אם בודקים את הנתונים של משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ניתן לראות שבחודשי הקיץ יש יותר תאונות דרכים. לקראת חודשי הקיץ שמתקרבים במהירות שיא יש צורך חשוב להכין את הרכבים שלנו לנסיעה קיצית. 

נסיעה בטוחה בקיץ
נסיעה בטוחה בקיץ
בדיקה של צמיגי הרכב
בחודשי הקיץ כבישי הארץ מתחממים בצורה יוצאת דופן וזו יכולה לפגוע לנו בצמיגי הרכב ולסכן אותנו במיוחד. ההמלצה שלנו ממש בימים אלה לבדוק את מצב הצמיגים של הרכב ולראות מה מצב הבלאי של החומר, אם יש סדקים או חתכים בצמיג הוא יכול להתחמם יתר על המידה ולהתפוצץ תוך כדי נסיעה. זהו מצב מסוכן מאוד ויכול להביא אותנו למצב של חוסר שליטה ברכב. 
 
בדיקה של מים במנוע
נקודה נוספת הקשורה בצמיגי הרכב היא בדיקה תכופה יותר של לחץ האוויר בצמיגים. האספלט הלוהט מרחיב את שטח המפגש של הצמיג והכביש ובכך יש ירידת לחץ אוויר גדולה יותר מהצמיג. ההמלצה היא לבדוק לפחות פעם בשבוע את לחץ האוויר בחודשי הקיץ. בנוסף לבדיקות הצמיגים יש לבדוק את מצב המים והשמן במנוע בצורה יסודית ותכופה יותר בחודשי הקיץ שכן המנוע של הרכב שלנו עובד בצורה קשה יותר בחודשים אלה.
עשו עצירות התרעננות מרובות
עשו עצירות התרעננות מרובות
עצירות התרעננות לנהגים
בנוסף לכל הבדיקות החיוניות של הרכב שלנו עלינו גם לדאוג לעצמנו – הנהגים. כולנו יודעים כמה מעייף יכול להיות יום קיצי תחת שמש חזקה וקופחת ועלינו להיערך לנהיגה בקיץ בהתאם. להביא לנסיעה ארוכה בקבוקי שתייה, משקפי שמש וכשאנחנו מרגישים עייפות עלינו לעצור להתרעננות בצד הדרך. נסיעה טובה ובטוחה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות