ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סיכום מכירות משאיות - פברואר 2013

בישראל נמכרות מדי שנה כ 8000 משאיות, בשוק הרכב בישראל יש תחרות רבה בענף המשאיות הכבדות. לפי נתוני איגוד יבואני הרכב עשינו לכם סיכום של מסירות המשאיות לחודשיים הראשונים של השנה.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |11/03/2013 |13:05 צפיות: 14248
seperator

ענף המשאיות בישראל הוא ענף די יציב, נתוני המכירות של המשאיות לאורך השנים אינן משתנות בצורה משמעותית. המשאיות בישראל הן בעלות כוח רב לעסקים קטנים וגדולים. בחודשיים הראשונים של שנה נמכרו בישראל 1533 משאיות חדשות בכל הגדלים מהמשקלים החל מ-3.5 טון ועד למשאיות כבדות של יותר מ-32 טון. 

משאיות בישראל הן כוח עבודה חשוב ביותר
משאיות בישראל הן כוח עבודה חשוב ביותר
מרצדס היא היצרנית המצליחה ביותר
יצרנית המשאיות המצליחה ביותר בישראל היא מרצדס שהגיע ל 269 משאיות חדשות בחודשיים הראשונים של השנה כשרוב המכירות של החברה נעשו בין המשקלים 4.5-7 טון, דגם המשאית של מרצדס המוצלח במשקלים אלה הוא הספרינטר שמגיע בכמה גדלים ובעל אפשרויות טעינה והעמסה גבוהות למדי. גם המשאיות הכבדות של מרצדס מוצלחות כש-63 משאיות במשקל של 26-32 טון נמכרו בחודשיים האחרונים.
 
משקלים כבדים
יצרנית המשאיות הוותיקה והמקצועית וולוו תופסת המקום השני במכירות משאיות בישראל עם 187 משאיות חדשות כשרוב המכירות משתייכות למשקלים הגבוהים של 26 טון ומעלה. משאיות אלה הם משאיות הסמי טריילר והפול טריילר והן גומעות מרחקים רבים וסוחבות משקלים עצומים. משאיות וולוו הן בעלות מוניטין גבוה ובעלות אמינות גדולה למדי. 
1533 משאיות נמכרו מתחילת השנה בישראל
1533 משאיות נמכרו מתחילת השנה בישראל
שברולט אלופת הקטנות
היצרנית שברולט הצליחה להגיע למספר נאה של 129 משאיות שנמכרו השנה הרבה בזכות לטנדרים הגדולים של החברה המגיעים למשקלים של עד ל 7 טון ומספקים את העבודה השחורה של עסקים רבים. חברות המשאיות הוותיקות והחזקות סקאניה, מאן ואיווקו הגיעו לכמות די דלה של מכירות משאיות וייתכן שמספרים אלה ישתנו לאורך השנה. סקאניה שהייתה אלופת המשאיות למשקל כבד הצליחה למכור 65 משאיות של יותר מ-26 טון בלבד. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות