ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב – פתרון מהיר

ויתור על הרכב הפרטי נתפסת בעיני רבים כמעשה שלא יתואר, אך השימוש הגובר בהשכרת הרכבים מראה שחלק גודל בציבור וותר על אחזקת הרכב ומעדיף השכרה לטווח הקצר. לא ברור אם הגורם הוא המצב הכלכלי, בעיית החנייה או זיהום האוויר אך רבים מוותרים על בעלות הרכב הפרטי.

מערכת Auto1 |13/02/2013 |13:05 צפיות: 14116
seperator

החיים במרחב העירוני לרוב אינם מצדיקים אחזקת רכב, והשימוש בקטנוע ואפילו אופניים יעילים יותר בתנועה מאשר רכב פרטי. חברות השכרת הרכבים חווה בשנים האחרונות עליה בביקוש להשכרת רכב לפרקי זמן קצרים, לנסיעות ממוקדות של חופשה, פגישות וארועים מיוחדים. אם בעבר הרכב הפרטי היה הכרחי כדי לתכנן נסיעה או לנסוע לקניות מחוץ לעיר, כיום אנשים רבים מוותרים על אחזקת הרכב בתמורה להשכרה ממוקדת שפותרת את הקשיים במציאת חניה ובסופו של דבר משתלמת יותר כלכלית. 

להשכרת רכב יתרונות רבים אל מול רכישה של רכב
להשכרת רכב יתרונות רבים אל מול רכישה של רכב
השכרה ממוקדת
לרבים ויתור על הרכב אינו נתפס כאפשרי אך אחרים עונים על השאלה האם שווה להחזיק רכב צמוד בעיר בתשובה שהם עדיין שומרים על ניידות עם השכרה ממוקדת שחוסכת להם את הוצאות הביטוח, התיקונים ועלויות החניה. בעבר חברות ההשכרה שימשו בעיקר אמצעי לאנשי עסקים או תיירים, אך כיום קיימות אופציות השכרה רבות, חלקן לטווח ארוך (ליסינג) וחלקן לפרקי זמן ממוקדים. 
 
חבילות השכרה
חברות ההשכרה רבות מציעות ללקוחות לשלם תשלום חד פעמי ודמי מנוי כל חודש ובתמורה לשכור רכב מצוין לזמן מסוים, לפרקי זמן קצרים וארוכים כאחד. השירות משתנה בין החברות השונות, אך לרוב הלקוחות מקבלים את הרכב עם  כיסוי ביטוח לרכב ומיכל דלק מלא שיש לחדש לפני החזרת הרכב. בחברות רבות מחירי הסופ"ש זולים יותר וניתן להשיג חבילות משתלמות בסכומים משוערים של 200 ש"ח לחבילה עם הגבלה של 300 קילומטרים וניתן לשדרג ל- 500 קילומטרים תמורת תוספת סמלית. עם זאת, המחירים בתקופת הקיץ והחגים גבוהים יותר וכל חברה מציבה תנאים שונים לשימוש. 
חברות ההשכרה רבות מציעות ללקוחות לשלם תשלום חד פעמי ודמי מנוי כל חודש ובתמורה לשכור רכב מצוי
חברות ההשכרה רבות מציעות ללקוחות לשלם תשלום חד פעמי ודמי מנוי כל חודש ובתמורה לשכור רכב מצוי
יתרונות מול חסרונות
חברות השכרה מציעות שימוש יעיל לטווח קצר על ידי תשלום חד פעמי ומנוי חודשי, כשסכום המנוי משתנה בהתאם ללקוח ורמת השימוש, אך מהווה חסכון משמעותי בעלויות השוטפות הכוללות ביטוח, תיקונים והוצאות חניה. עם זאת, החסרונות שבהשכרה היא שיש צורך בהזמנה מראש שלעיתים מגבילה מבחינת נסיעה ספונטנית ובגלל שמדובר ברכב מושכר, יש חובה לפעול לפני נהלי החברה שלעיתים תאסור עישון או כניסת בעלי חיים לרכב. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות