ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אפשרויות מימון רכב מכל הסוגים

מערכת Auto1 |28/07/2011 |13:05 צפיות: 16677
seperator

היום תחום המימון לרכב מציע הצעות מאירות פנים עד כדי כך שחברות מסוימות נותנות ללקוחותיהם לבחור את הדרך הנוחה להם לתשלום הרכב. באמצעות המימון לרכב מקלים על הלקוח לרכוש את הרכב – רכב חדש, יד שניה או רכב מליסינג. מחירו של רכב ממוצע בהשוואה למשכורת ממוצעת במשק יכול להגיע ללפחות עשר משכורות גם יחד ועד למחירים גבוהים ביותר, שאנשים צעירים שעוד לא ביססו את דרכם וחיים בשכירות לא יכולים להרשות לעצמם, הרי שהתשלומים לא מסתיימים כשרוכשים את הרכב – יש תוספות כמו מבחן לרכב, ביטוח רכב, רישוי, השלמות ותוספות לרכב ואפילו חניה.
 

קבלת מימון לרכב מהבנק

היום הבנקים לא מחייבים את הלקוח להיות בעל חשבון אצלם כדי שייקח הלוואה לרכישת רכב; גם למי שאין את האמצעים, הבנק יוכל לשאת במימון הרכב באחוזים גבוהים ממחירו ולפרוס את התשלומים על פני תקופה ארוכה כשהוא משועבד לבנק עד לפירעון. נכון שהמקדמות יחסית נוחות, אולם הרבית שהבנק דורש היא יחסית יותר גבוהה (לעתים באלפי שקלים) מאשר הבחירה בליסינג ממוני.
 

מימון רכב בליסינג ממוני


ליסינג ממוני מאפשר ללקוחות לשכור את הרכב מחברת הליסינג לאורך תקופה ארוכה, כשהכסף ששולם עבור הרכב יכול בסוף תקופת החוזה להוות חלק מהתשלום שכבר שולם עבור הרכב, אם הלקוח מעוניין לקנות אותו. במקביל, הלקוח יוכל לבחור לקנות רכב אחר מאותה חברת ליסינג באמצעות הכסף שכבר השקיע.

מימון רכב מחברות טרייד אין וליסינג

כשקונים רכבים מחברת טרייד אין, הם יכולים להיות חדשים או "יד שניה", אולם בכל מקרה ישנה אחריות לרכב (בדרך כלל משך שנתיים) למנוע ולגיר מטעם הסוכנות, ישנה פריסה נוחה לתשלומים וכל סוכנות טרייד אין בוחרת את העוגן: זה נע בין שעבוד מלא לחברת הליסינג ועד חלוקה לתשלומים של הסכום שנותר לתשלום.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות