ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אפשרויות בהשכרת רכב

בעקבות העלויות הגבוהות שבהחזקת רכב , יש אנשים שבוחרים לא לרכוש רכב אלא להשכיר למטרות שונות בהתאם לצורך. בעבר החברות השכירו את הרכבים לזמן מינימלי של יממה, אך בגלל השינויים בתחום השכרת הרכבים, ניתן כיום לשכור רכב למספר שעות ולאחר מכן להחזירו.

מערכת Auto1 |11/02/2013 |13:05 צפיות: 13967
seperator

השכרת רכב היא שיטה יעילה לחברות ועסקים הזקוקים לעיתים לרכב לפגישה מיוחדת, ואינם מעוניינים להעניק לעובדים רכב קבוע מטעם החברה. כיום מלבד חברות ההשכרה, קיימות גם חברות ליסינג המאפשרות החזקת רכב לתקופת זמן ארוכה על ידי תשלום חודשי. תחום השכרת רכבים צומח ומתרחב בשנים האחרונות ורבים מעדיפים לשכור רכב לטווח קצר או ארוך, במקום להשקיע סכומים גבוהים על רכב שערכו יורד עם הזמן. 

השכרת רכב- פיתרון נוח לכולם
השכרת רכב- פיתרון נוח לכולם
רכבים למשפחות וטיולים
בבחירת רכב למטרה זמנית כגון טיול או פגישה, יש שמעדיפים את הרכבים הקטנים, כי קל יותר לנוע אתם באזורים צפופים ולמצוא חניה. לרכבים אלה יתרון כלכלי בחסכון בדלק ועלות ההשכרה נמוכה בהשוואה לרכבים אחרים, אולם אם נוסעים ברכב עם ילדים ייתכן ועדיף השכרת רכב גדול,שמיועד למשפחות. בנוסף, ישנם כלי רכב שמטרתם טיולי שטח- הם שונים בתכלית מסוגי הרכב הקודמים שצויינו ומיועדים לנסיעה בשבילי עפר ותנאים מאתגרים. 
 
רכבים למנהלים
השכרת רכב עבור מטרות עסקים היא שונה במהותה מרכבים לטיולים ולמשפחות. רכב מנהלים צריך להפגין תדמית יוקרתית וסוג של סטטוס מעמדי ולכן יהיה מדובר ברכבים יוקרתיים עם חזות מרשימה. חברות רבות מעדיפות לשכור דרך חברת השכרה, כאשר המטרה היא השכרת רכב ליום פגישות. אולם, ישנן חברות ששוכרות בליסינג תפעולי או בליסינג מימוני, מכוניות עבור עובדי החברה- בדרך זו הם מספקים לעובדים שלהם ניידות לתקופת זמן ארוכה, במחיר שמשתלם גם לעובדים וגם לחברה. 
כיום ניתן להשכיר את כל סוגי הרכב הקיימים
כיום ניתן להשכיר את כל סוגי הרכב הקיימים
השכרה בליסינג
השכרת מכוניות בליסינג שונה מהשכרת רכב מחברת השכרה, ראשית בגלל שבליסינג ההשכרה היא לזמן ארוך שהטווח שלו בין ארבעה לשישה שנים. השכרה בליסינג נעשית בעזרת תשלומים שמשלמים על העלויות ובתום התהליך השוכר יכול להחזיר את הרכב לחברה או לרכוש אותו. שיטה זאת נקראת ליסיניג מימון והיא מתאימה לאנשים פרטיים שרוצים לרכוש את הרכב בסוף התהליך. אנשי עסקים רבים עושים את הטעות במחשבה ששיטה זאת משתלמת יותר, אך עבור עסקים שמחזיקים מספר רב של מכוניות – עדיף לשכור בליסינג תפעולי שהוא למעשה השכרה בתשלומים ארוכים ושאר ההוצאות הן באחריות חברת ההשכרה. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות