ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

משאיות קלות בישראל

שוק המשאיות בישראל הוא שוק יציב לאורך השנים והמשאיות הקלות זוכות לנתח שוק טוב.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |06/02/2013 |13:05 צפיות: 16501
seperator

משאיות קלות מתייחסות לכל המשאיות במשקלים של עד 7 טון, משאיות אלה מאפשרות מגוון רחב של עבודות שניתן לבצע איתן ומעל הכול מאפשרות סביבת עבודה נוחה וקלה לנהג. משאיות אלה נפוצות בעיקר בחברות הפצה שונות המאפשרות טווח נסיעה גדול לחלוקה וכמו כן נותנות גם תמרון קל ברחובות העיר הצפופים והסואנים. 

גם דודג ראם כבר נחשבת למשאית קלה
גם דודג ראם כבר נחשבת למשאית קלה

משאיות בכל המרכבים האפשריים
משאיות קלות יכולות להגיע עם כל סוגי המרכבים מארגז פתוח, ארגז סגור, תא נהג עם שניים או שלושה מושבים ואפילו משאיות עם דאבל קבינה המאפשר גם נסיעה של צוות שלם במשאית. משאיות אלה נמצאות בדיוק בקטגוריית האמצע שבין מסחריות גדולות ומשאיות קטנות. גודל המשאיות משתנה לפי היצרן ובדגמים החדשים יותר נתוני צריכת הדלק והמנועים הם ידידותיים יותר לסביבה. 
 
יצרניות רבות מייצרות משאיות קלות
משאית טובה ונפוצה בישראל היא איבקו מגה דיילי שהצליחה להגיע בשנת 2012 ליותר מ-200 משאיות במשקל זה. מרצדס הצליחה להגיע ליותר מ-400 משאיות חדשות במשקל זה בזכות דגמי הספרינטר והאטגו שלה. המשאיות הקלות מתאימות לנהגי חלוקה הנכנסים לשוק העבודה כנהגים מקצועיים מכיוון שהן קלות לתפעול ומאפשרות מרחב עובדה נוח וקל. 
איבקו מגה דיילי, משאית מצוינת
איבקו מגה דיילי, משאית מצוינת
בטיחות ונוחות גבוהה למשאית עד 7 טון
אם בעבר היו המשאיות כלים הנדסיים מסורבלים, מלכלכים וקשוחים המשאיות של השנים האחרונות הם עדיין גדולות ויכולות להתמודד עם מטענים כבדים וגדולים אך התפעול וחווית הנהיגה היא קלילה יותר ובטוחה יותר. משאיות עד 7 טון מציעות לנהג טווח ראייה נדיר למשאיות בגלל תא נהג נמוך יחסית למשאית המאפשר לנהג לראות את הכביש והסביבה בצורה קלה יותר. משאיות קלות של עד 7 טון הן הנמכרות ביותר בישראל ומחזיקות כמעט ממחצית המכירות של שוק המשאיות בישראל. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות