ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סוגי משאיות בישראל

משאית היא כלי רכב חושב ומשמעותי בכל הנוגע לעבודה ומהווה את הבסיס של כוח העבודה של עסקים רבים בישראל.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |27/01/2013 |13:05 צפיות: 16033
seperator

 

אם בשנים האחרונות אתם חושבים שאתם רואים כמות גדולה של משאיות בכבישי ישראל אז אתם צודקים, מספר המשאיות בישראל עולה בהדרגה ועם התקדמות המשק גם עולה הצורך במספר משאיות נוספות על הכבישים. ישנם מספר סוגים של משאיות הנמצאות על הכבישים וכדאי לנו להכיר אותם. ידיעת סוג המשאית וגודלה אינו חשוב רק לנהגי משאיות אלא גם לנהגים פרטיים, אנו צריכים לדעת את השוני של המשאיות ובעיר את שדה הראייה שלהם. 
משאיות עם ארגז הן הנפוצות ביותר בתחום התעשייה בארץ
משאיות עם ארגז הן הנפוצות ביותר בתחום התעשייה בארץ
משאיות אחודות
המשאיות הנפוצות בישראל הן משאיות אחודות, משאיות אלה כוללות מרכב של ארגז סגור המהווה חלק בלתי נפרד מהמשאית.  משאיות אלה יכולות להגיע בגדלים שונים ומתאימות לנסיעות ארוכות טווח וגם לחלוקות והפצה בערים צפופות יותר. 
 
משאיות סמי טריילר
משאיות גדולות יותר שבדרך כלל גומעות מרחקים גדולים ויכולות לסחוב מטען כבד ביותר נקראות משאיות סמי טריילר. משאיות אלה מורכבות משני חלקים, הגורר שזהו החלק בו נמצא הנהג וכל מערכות המנוע וחטיבת הכוח והחלה השני הוא הנגרר שזוהי עגלה שעליה יכולים להיות סוגי מרכב שונים. משאיות סמי טריילר מסוגלות לסחוב משקלים עצומים ובדרך כלל גם הנסיעות של משאיות אלה הן ארוכות. 
מגוון משאיות גדול מאוד
מגוון משאיות גדול מאוד
המשאיות הגדולות ביותר
המשאיות הגדולות ביותר שקיימות על הכביש הן מסוג פול טריילר שאלה הן משאיות בגודל מלא שלהן מחוברת עגלה נגררת נוספת. משאיות אלה הן הגדולות בישראל ומסוגלות לסחוב משקלים העולים על 50 טון. במשאית פול טריילר לנהג יש בקבינה מיטת שינה המאפשרת לו התרעננות בצד הדרך בנסיעות ארוכות. משאיות גדולות נוספות בישראל נקראות משאיות מכרות. משאיות אלה מוכרות מתחום הבנייה והתשתיות, אלה משאיות גדולות המותאמות גם לנסיעה בשטח ומסוגלות לבצע עבודות כבדות ביותר.  
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות