ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרה של משאית הובלה

השכרת משאית הובלה היא דבר פחות נפוץ בארצנו אך במקומות שונים בעולם היא עניין שבשגרה. בארץ יש לא מעט חברות המאפשרות השכרת משאית לימים בודדים אך כדאי לחשוב טוב לפני השכרה של משאית זו.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |24/01/2013 |13:05 צפיות: 14038
seperator

לעיתים יש לנו צורך להעביר ציוד ומטען ממקום למקום בארץ ואנו מעוניינים לעשות זאת בעצמנו, בין אם זה העברת דירה או העברת ציוד לאירוע מסוים, השכרת משאית לתחום זה היא אפשרית ולעיתים יוצאת אפילו זולה יותר מהשכרת צוות הובלה שלם. לפני השכרת משאית הובלה בעצמנו יש לנו צורך בשכלול כל הגורמים כדי לחשב בצורה טובה את ההוצאות של השכרת המשאית. 

בחירה מרובה של משאיות להשכרה
בחירה מרובה של משאיות להשכרה
איזו משאית אנו צריכים
העניין הראשון שיש לברר הוא איזה סוג משאית אנחנו צריכים. האם משאית במשקל מסוים תספיק לנו לביצוע העבודה או שמא אנו צריכים לחפש משאית גדולה יותר. בהמשך נחשוב על סוג המרכב של המשאית שאנו צריכים, האם משאית עם מטען פתוח תהיה רלוונטית עבורנו או אולי אנחנו חייבים ארגז סגור כדי למנוע הצטברות אבק ולכלוך במטען שאנחנו מעבירים. 
 
עלויות נלוות רבות להשכרת המשאית
עלויות השכרת המשאית אינן נגמרות במשאית עצמה, יש להוסיף הוצאות סולר. מחירי הדלק בארץ הם גבוהים ולכן לפני השכרת המשאית עליך לנסות ולחשב את עלויות הדלק לפי מרחק הנסיעה. הוצאה נוספת שיש לחשוב עליה היא נושא הביטוח. כשאתה מוביל בעצמך ציוד אין בדרך כלל ביטוח תכולה של המשאית, זה בניגוד לחברות הפצה והובלה שמעניקים לך את הביטוח החשוב. זוהי כמובן הוצאה שהיא בגדר רשות אך לעיתים טוב יותר להיות בראש שקט בנושא זה. 
חברות השכרת משאיות קיימות בשוק וניתן למצוא מחירים טובים
חברות השכרת משאיות קיימות בשוק וניתן למצוא מחירים טובים
לא להיות תלויים בזמני חברת ההובלה
אחרי כל החישובים הכספיים צריך נהג למשאית, ראוי לציין שנהיגה במשאית אינה עבודה קלה ורמת המיומנות של נהיגה במשאית צריכה להיות גבוהה. גם אם יש לכם חבר שיש לו רישיון למשאית אך זה לא נהג כבר תקופה ארוכה על משאית הסיכון הוא גבוה וצריך לקחת זאת בחשבון. אז בשורה התחתונה האם השכרת משאית הובלה היא עניין משתלם? במקרים מסוימים כן, אם אתם צריכים הובלת מטען ממקום למקום ואינכם רוצים להיות תלויים בזמן של חברת ההובלה פתרון זה יהיה לכם טוב, זאת אחרי שבדקתם את כל הפרמטרים המשפיעים על המחיר. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות