ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

KTM הציגה עלייה של 31 אחוזים במכירות

סיכומי 2012 ממשיכים להגיע מיצרניות הרכב השונות בעולם וכעת נודע שחברת האופנועים KTM הצליחה למכור מספר שיא כלים.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |23/01/2013 |13:05 צפיות: 14495
seperator

חברת האופנועים האוסטרית פרסמה את דוחות מכירות האופנועים והקטנועים לשנת 2012. כמות כלי הרכב שמכרה החברה עמדו על 107,142. זהו מספר עצום ובלתי נתפס, זו עלייה של 31.8 אחוזים לעומת שנת 2011. ההצלחה במכירות נרשמה באופן משמעותי באירופה ששם הצליחה KTM לעלות בעשרה אחוזים את המכירות שלה. גם בשווקים אחרים מחוץ לאירופה הצליחה KTM לרשום הצלחה ועלייה במכירות. 

KTM דיוק 125 סמ
KTM דיוק 125 סמ"ק
אופנועי דיוק המוצלחים ביותר
האופנועים הנמכרים ביותר של KTM בשנה החולפת הם הדיוק 125 וה-200 סמ"ק. אלה אופנועי כביש קלים, נוחים ובטיחותיים המאפשרים לרוכב חווית נהיגה מצוינת. דגמי דיוק בנפחים קלים נכנסים לתחום שנמצא בעלייה מסוימת בשנים האחרונות ורבים מרוכבי הקטנועים מחליטים לעבור לאופנועים הקלים.   השוק האירופי חיבק את האופנועים הללו ובמדינות כמו ספרד ואיטליה האופנועים זכו לאהדה גדולה במיוחד. זוהי הפתעה מסוימת מפני שמדינות אלה היו נחלתן של יצרניות קטנועים רבות במשך שנים וכעת האופנועים הקלים זוכים שם לפופולריות גדולה. 
 
עלייה בשוק האמריקאי
אופנועי KTM הצליחו מאוד בשני שווקים נוספים, בהודו נמכרו כ-8000 אופנועים בשנת 2012, כמובן שזהו מספר נמוך יחסית לגודל האוכלוסייה בהודו ולפוטנציאל הגדול הטמון בשוק זה אך עדיין צריך לזכור שאופנועי KTM הם אופנועים יקרים לשוק זה. לעומת זאת, השוק האמריקאי יכול לעמוד בתקציבי האופנועים ואכן מכירות אופנועי KTM בארצות הברית עלו בשנה האחרונה ב 15 אחוזים. האופנועים הנמכרים ביותר בשוק האמריקאי היו אופנועי השטח הגדולים של החברה.
אופנוע השטח של KTM הפך למוצלח ביותר בארצות הברית
אופנוע השטח של KTM הפך למוצלח ביותר בארצות הברית
KTM חברה מקצועית 
אופנועי KTM הם אופנועים אמינים ומקצועיים והחברה האוסטרית  הצליחה להעלות את מספר מכירות האופנועים בשנה שהייתה קשה מאוד בענף הרכב העולמי. השימושיות הרבה של אופנועי KTM וכמו כן ההצלחה הגדולה של אופנועי השטח שלה נותנים לה את המוניטין המצוין וכמו כן גם משפרים את מכירותיה בעולם. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות