ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכישת משאית יד שנייה

רכישת משאית מלווה ברוב המקרים בהמון התלבטויות ובדיקות מקיפות על היצרנית והשימושיות של כל אחת מהמשאיות בשוק. שוק יד שנייה של משאיות הוא פעיל ודינמי אך מצריך גם בדיקות מקיפות לפני עסקה כזו.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |14/01/2013 |13:05 צפיות: 15176
seperator

שוק יד שנייה של משאיות הוא שוק שההיצע בו הוא גדול למדי ומתפתח בכל שנה, אך במקרים רבים שוק זה גם מתגלה כשוק בעייתי מאוד. ישנו קושי גדול למצוא משאית במצב מכני טוב שמתאימה לצרכי העבודה של מחפש המשאית. ישנן סיפורים רבים על אנשים המוכרים משאיות המשתמשים בזיוף של נתונים טכניים וזיופים של מסמכי טיפולים למיניהם שהמשאית מעולם לא עברה.

היזהרו מרכישת משאית יד שנייה ללא בדיקה
היזהרו מרכישת משאית יד שנייה ללא בדיקה
היוועצו במומחה לפני רכישת משאית יד שנייה
לפני רכישת משאית רצוי להיעזר במומחה של משאיות המכיר את הדגם הרצוי ושיעשה לו בדיקה מקיפה לפני רכישת המשאית. עניין חשוב נוסף הוא לנסות ולברר האם המשאית המוצעת למכירה עברה טיפולים שוטפים במוסך, וכמובן גם לדעת באיזה מוסך היא עברה. חשוב לברר האם החלפים שהותקנו במשאית הם מקוריים או שמא אלה חלפים זולים יותר שהבלאי שלהם גבוה יותר.
 
לכו עם תחושות הבטן
כמו בכל עסקה שמתבצעת בענף הרכב או בכל שוק אחר, נסו לבחון בעצמכם את אמינותו של מוכר המשאית. חשוב להקשיב בעסקאות אלה ללכת עם תחושת הבטן ולנסות להבין את סוג האדם העומד מולכם, שיטה טובה לבדוק את האמינות הוא לשאול מספר רב של שאלות ולבדוק האם התשובה משתנה או האם המוכר מתחיל לגמגם או להיתקע על תשובות. 
רכישת משאית יד שנייה דרך היבואן מבטיחה ראש שקט
רכישת משאית יד שנייה דרך היבואן מבטיחה ראש שקט
רכישת משאית מיבואני הרכב
לעתים יצרניות המשאיות מספקות שירות של מכירת משאית יד שנייה, במקרה זה הקונה יכול להסיר חלק מן הדאגות שקיימות בכלל שוק יד השנייה. המשאיות המשומשות המגיעות מן היבואן מגיעות בדרך כלל מעסקאות ליסינג למיניהן שתוקפם נגמר עם הלקוח והמשאית בעצם חוזרת ליבואן. היתרון בזה הוא שברוב המקרים יבואניות המשאיות עורכות טיפול למשאית בטרם מכירה בשוק היד שנייה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות