ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

תחזוקת משאית בצורה מיטבית

לעיתים נראה שמשאית היא כלי רכב חזק ביותר שטיפולים שוטפים אינם חשובים כל כך בגלל חוזק המנועים והפרטים השונים הטכניים, אך כמו כל סוג רכב יש לשמור על רמת תחזוקה גבוהה.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |10/01/2013 |13:05 צפיות: 13947
seperator

ברחבי ישראל הקטנה יש המון חברות, עסקים ומפעלים המסתמכים על משאיות כדרך הפצה והובלה שבלעדיה אין אפשרות לבצע את העבודה. כל בעל משאית יודע שהמשאית תקועה זה הפסד כסף וזמן יקר. לכן יש צורך חשוב מאוד לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לשמור על המשאית שלך. 

שמירה על טיפולים למשאיות
שמירה על טיפולים למשאיות

בדיקת הוצאות תחזוקה לפני רכישה
עלויות אחזקת משאית אינן מסתיימות בסיום התשלומים, עלויות דלק ותיקונים עלולים להיות יקרים מאוד ויש צורך לבדוק בצורה המיטבית לפני רכישת משאית חדשה. כיום ניתן לעשות השוואת מחירים ומפרטים טכניים בצורה נוחה וללא קושי מסוים. רצוי לנסות ולחשב את עלויות הדלק לפי נתוני היצרן לפני רכישת המשאית מפני שזוהי ההוצאה השוטפת הגבוהה ביותר של אחזקת המשאית. 
 
הקפדה על הוראות יצרן
יצרניות המשאיות מפרסמות את זמני הטיפולים השוטפים ואת החלפים המקוריים שהמשאית שלך צריכה. ברוב המקרים עלויות החלפים המקוריים ומרכזי השירות של היצרניות יהיו יקרים יותר ממוסכי משאיות שונים בשוק אך היצרניות מבטיחות שירות מצוין ואחריות מסוימת על החלפים והעבודה המתבצעת. בעלי משאיות רבים מעדיפים לחסוך את עלות הטיפול השוטף אך מקבלים לפעמים בעיות גדולות יותר בגלל טיפולים הנעשים במקומות לא מקצועיים. 
תחזוקה נכונה חוסכת הוצאות מיותרות
תחזוקה נכונה חוסכת הוצאות מיותרות
התאמה נכונה של המשאית 
תחזוקת משאית נכונה היא התאמה נכונה של סוג המשאית לסוג העבודה שאותה היא מבצעת. מבחינת משקל למשל, על המשאית להוביל משקל מסוים ולכן כל חריגה של משקל זה משמעותית ופוגעת בתקינות הרכב ומרכיביו. באותו הנושא גם יש משאיות שפחות מתאימות לנסיעות ארוכות טווח יומיומיות בגלל בלאי גבוה של רכיבי מנוע. את רוב הבדיקות ניתן לעשות בטרם רכישת המשאית,  אך חשוב גם לאחר רכישת המשאית לשמור על רמת תחזוקה גבוהה וטיפולים לפי הוראות היצרנית. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות