ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סיכום מסירות משאיות לשנת 2012

שנת 2012 הייתה שנה קשה לענף הרכב בישראל כאשר רוב יצרניות הרכבים ירדו במכירות. נתוני איגוד יבואני הרכב מראה שגם בשוק המשאיות בישראל חלה ירידה במספר המשאיות החדשות שעלו על הכבישים.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |09/01/2013 |13:05 צפיות: 13985
seperator

התפתחות המשק ואתה הצמיחה הכלכלית שאנו לא מפסיקים לשמוע עליה מהפוליטיקאים ומאמצעי התקשורת מביאה גם להתפתחות המסחר והתפתחות התעשייה. בשנים 2009-2011 נרשמו עליות חדות במספר המשאיות שנמכרו בכל שנה. כך שמשנת 2009 עם 5439 משאיות חדשות שנמכרו צמח הענף והגיע לשיא בשנת 2011 עם 8665 משאיות חדשות שנמסרו בישראל. עלייה מטאורית של יותר מ-3000 משאיות חדשות על הכביש.

שברולט מובילה את שוק המשאיות בישראל
שברולט מובילה את שוק המשאיות בישראל
ירידה קלה במכירות של משאיות
אחרי שנה כל כך מוצלחת (2011), היה קיים פחד לירידה דראסטית במספר המשאיות שיימכרו בשנה החולפת. ואכן הייתה ירידה במכירות הרכבים וסך הכול נמכרו 7908 משאיות חדשות בישראל. אומנם ירידה מהשנה החולפת אך עדיין מספרים גבוהים למדי ביחס לשנים האחרונות. 
 
שברולט ראשונה
יצרניות המשאיות הנמכרות ביותר הן שברולט שמכרה 1178 משאיות חדשות, חשוב לציין כי משקלי המשאיות של שברולט הן עד 7 טון. מרצדס היא יצרנית המשאיות השנייה בטבלת המכירות עם קצת פחות מאלף משאיות חדשות שנמכרו בשנת 2012. משאיות מרצדס נמכרו במגוון רחב של משקלים וגדלים. יצרנית המשאיות דאף נמצאת במקום השלישי עם 877 משאיות חדשה שמסרה ללקוחות בארץ. 
שוק המשאיות בישראל עם ירידות במחירות
שוק המשאיות בישראל עם ירידות במחירות
סקאניה האלופה למשקל כבד
את המקום הרביעי תופסת וולוו עם 842 משאיות חדשות שנמסרו.  וולוו עם דגם משאית חדש מאפשרת עבודה רציפה וקשה עם מקסימום רווחיות ומינימום צריכת דלק ותקלות. בכל הנוגע למשאיות ענק של 32 טון ומעלה סקאניה מחזיקה במקום הראשון עם 133 משאיות מסוג זה שנמכרו השנה. 
ההתפתחות הטכנולוגית של יצרניות המשאיות ממשיכה להתקדם ואלה מראות לנו את מיטב פתרונות ההנדסה שמצליחים להביא לתוצאות של משאיות חסכוניות יותר וחזקות יותר. משאיות אלה גורמות נחת למנהלי העבודה ובעלי העסקים התלויים במשאיות לביצוע עבודתם. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות