ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בצכיה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |08/01/2013 |13:05 צפיות: 14108
seperator

 

בשנים האחרונות התיירים הישראלים אוהבים לטוס לחול וליהנות גם מטיול רכוב בקצב שלנו עם מסלול שקבענו בראש. בזמן חופשה בצ'כיה ניתן להשכיר רכב ולהינות מנופיה של אירופה הקלאסית ולהינות ממגוון רחב של נופים בזמן קצר יחסית וללא קושי מיוחד. אך לפני השכרת הרכב בצ'כיה יש לדעת מספר דברים. 
טיול בקצב שלכם עם רכב שכור
טיול בקצב שלכם עם רכב שכור
לסגור עסקה עוד בארץ
לפני כל השכרת רכב בחו"ל וגם בצ'כיה רצוי להזמין את הרכב מראש עוד מהארץ. מחירי השכרת הרכבים בסוכנויות בחו"ל בדרך כלל יקרות למזמיני הרכבים באותו הרגע. כדאי לבצע את השכרת הרכב מבעוד מועד ולעשות סקר שוק עוד מהבית וניתן לבצע זאת בנוחות ומהירות. 
 
מידע על השכרת רכב בצ'כיה
דרישות הגיל המינימלי של סוכנויות השכרת הרכב בצ'כיה הן בדרך כלל 21, ברוב המקרים תינתן הנחה מסוימת על השכרת הרכב במידה וגיל הנהג עולה על 25. מהירות הנסיעה המותרת היא 50 קמ"ש בדרך עירונית, 90 בדרך בין עירונית ו-130 קמ"ש בדרך מהירה. רישיון הנהיגה הישראלי מספיק לרשויות החוק בצ'כיה אך לעיתים חברות השכרת הרכבים יבקשו גם צילום של רישיון בינלאומי. 
לפני סגירת העסקה נסו לבנות לעצמכם את מסלול הטיול ולבדוק את כמות הקילומטרים שאתם הולכים לנסעו בכל תקופת ההשכרה. כאשר יש לכם את המסלול תוכלו להבין בצורה טובה יותר איזה סוג רכב אתם צריכים, לדוגמא אם אתם נוסעים בסביבה עירונית עם ציוד קל בלבד עדיף להשכיר רכב מיני או סופר מיני שיכול להגיע לסמטאות הקטנות של העיר וכמו כן גם להקל באפשרויות החניה. אך אם ברצונכם לעשות טיול גדול יותר הכולל גם נסיעה למדינות שכנות כגון, אוסטריה עליכם כבר לקחת רכב נוח שיהיה לנהיגה ממושכת ובעל התנהגות כביש טובה ונוחה. 
נדרשת נסיעה בטוחה במזג אוויר שאנו לא מכירים
נדרשת נסיעה בטוחה במזג אוויר שאנו לא מכירים
נסיעה בטוחה
יש לקחת בחשבון נהיגה במזג אוויר שונה ממה שאנחנו מכירים ורגילים. בחודשי החורף צ'כיה עלולה להיות מושלגת למדי ונסיעה במזג אוויר חורפי עלול להיות מסוכן וחשוב להיערך למצב כזה ולמנוע מצב של תאונה או פגיעה כלשהי ברכה השכור. 

 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות