ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכישת אופנוע בשיטת הליסינג

בדרך כלל שאומרים לנו ליסינג אנו מיד חושבים על רכבים פרטיים ובדמיון הפרוע ביותר לרכב מסחרי או משאית. אבל, יש גם חברות המאפשרות גם ליסינג לאופנועים.

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |07/01/2013 |13:05 צפיות: 14815
seperator

בשוק הרכבים הישראלי אין הרבה חברות המציעות אפשרויות ליסינג לאופנועים או קטנועים אך ניתן לומר ששוק זה נמצא בעלייה ומאפשר גם לרכבים הדו-גלגליים את שיטות המימון הנפוצות כל כך בענף הרכבים הפרטיים. אז ממש כפי שקורה בליסינג הרכבים, גם ליסינג אופנועים מאפשר לרוכש האופנוע הממוצע מסלולי ליסינג תפעולי או מימוני במהירות ויעילות רבה. 

אופנוע מליסינג חוסך לנו את התשלום הראשוני הגבוה
אופנוע מליסינג חוסך לנו את התשלום הראשוני הגבוה

ליסינג תפעולי לאופנועים
כולל בתוכו את הוצאות התפעול של האופנוע ומשולמות על ידי חברת הליסינג שהן רישוי, ביטוח, טיפולים ואגרה. מה שנשאר לך הוא לשלם תשלום קבוע לחברת הליסינג וכך בעצם ליצור מצב שבו אתה שוכר מחברת הליסינג את האופנוע ומשלם את עלויות הנסיעה שלך בלבד (דלק). 
 
ליסינג מימוני
בדומה לליסינג מימוני לרכב, חברות הליסינג לאופנועים מאפשרות לך לשלם מדי חודש סכום קבוע ובתום תקופת התשלומים האופנוע שלך. היתרון הגדול בליסינג מימוני הוא שאין צורך במציאת סכום כסף ראשוני לרכישת האופנוע ופריסת התשלומים היא ברוב הפעמים נוח ואין צורך בשעבודים כגון הלוואות למיניהן. 
ליסינג גם לקטנועים
ליסינג גם לקטנועים
למי הליסינג מתאים
ליסינג לאופנועים עשוי להתאים בעיקר לעסקים המעוניינים להיכנס לתחום ההפצה או שמעוניינים להרחיב את ההפצה והשליחויות של העסק שלהם. כך למשל, חברות שליחים, חברות טכנאים וכו'. היתרון הגדול הוא שהחברה אינה צריכה לרכוש את האופנועים במחיר ראשוני גובה ולאחר מכן לדאוג להוצאות טיפולים ויכולה בתשלום קבוע ליהנות משירות טוב ואיכות אופנועים טוב.  
 
בדיקת חברת הליסינג הוא עניין חשוב ויש לראות את האפשרויות של כל אחת מהחברות בשוק ואת ההצעות המיטביות. חברה גדולה למשל, תהיה עדיפה על חברה קטנה יותר גם אם מחירה גובה יותר מפני שאתה יודע שיש להם מלאי גדול ויש גם את היכולת של חברה זו לספק כמות גדולה של אופנועים. לחברות הליסינג בדרך כלל יש תעריפים מיוחדים או הנחות למיניהן ויש צורך לבחון את החבילות המוצעות לנו בדקדוק.  
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות